Wpis z mikrobloga

ale w anypisowskiej euforii faktycznie nie widzą wykopki jakim zachowaniom kibicują


@voov100: o to to.

Rozumiem ich zachwyt, radość - w końcu "wygrali". Nie widzą jednak tego, że ta "ławka" jest ta sam, tylko pomalowana na inny kolor.
  • Odpowiedz
@placebo_: wyobraz sobie, że moja 8 letnia siostrzenica kilka dni temu to powiedziala, ze KO moze robic to samo co pis i wtedy wyborcom KO to nie bedzie przeszkadzac. Lol, 8 letnie dziecko ma wiecej mozgu niz wyborcy Tuska XD
  • Odpowiedz
  • 18
@Mr_3nKi_

@placebo_: Dobrze napisał. Jedna propaganda zamieniła sie w inną. Jak ktoś tego nie widzi, to jest jełopem i tyle.


Największymi jełopami to jesteście akurat wy konfiarze, bo pisowcy to chociaż to wszystko robią i mówią cynicznie xD
  • Odpowiedz
  • 4
@assninja nie dobra o tym mówić xDDDDD
Obiektywnie by było dalsze zachwalanie pisu i puszczanie wypowiedzi wyłącznie zwolenników pisu i blokowanie zwolenników koalicji (co to w ogóle za określenie jak każda partia prezentuje inne poglądy xD).
A w ogóle skoro pis złamał prawo i konstytucje to nie powinno się tego ruszać bo hipokryzja xDDDDD

  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ proszę podać mi przykład tej propagandy teraz. Ale chcę konkretny przykład, a nie jak już usłyszałem “banda rudego” “lewicowy typie” i inne “obelgi”.
  • Odpowiedz
wskaż proszę moment propagandy we wczorajszym wydaniu wiadomości tvp


@assninja: jak zamknąć jape konfederacie? Spytać go o konkrety xD
  • Odpowiedz