Wpis z mikrobloga

Dobra, that's it, nie da się już czytać mirko w tematach politycznych, za dużo śliskich wężowych propagandystów rządowych.
Na wszystko mają psychologiczną zagrywkę, która w podświadomości czytającego dyskredytuje kogokolwiek, kto krytykuje rządowy przekaz.

Wczoraj na przykład dałem wpis o tym że nie było wzmianki o pakcie migracyjnym w #tvpo, to poza oczywistymi odpowiedziami że jestem od Mateckiego (btw dopiero od wykopków niedawno się dowiedziałem że ktoś taki istnieje), jakiś koleś zadał mi pytanie "czy czytałeś treść tego paktu?". Nie kuhwa, nie czytałem, tylko co to ma do tego że nie było żadnej wzmianki o pakcie?

Także odpuszczam sobie postowanie w tagach #tvpis #polityka i pochodnych, bo szkoda nerwów się użerać że specjalistami od manipulacji. Są mądre tagi, gdzie można spotkać realnych ludzi, jak przegryw, a nie jakichś młodziaków z sercami w klapach. Elo
  • 7
(btw dopiero od wykopków niedawno się dowiedziałem że ktoś taki istnieje)


@Arboree: Jeszcze musisz się dowiedzieć dlaczego akurat konkretnie o Mateckiego chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. Są mądre tagi, gdzie można spotkać realnych ludzi, jak przegryw


@Arboree: XDDDD
@Arboree: No to jak nie czytałeś, to na jakiej podstawie uważasz, że to jest na tyle ważny dokument, żeby wrzucać to do głównego wydania wiadomości w telewizji publicznej? Bo pisiory grzeją wygodny dla nich temat?
@Arboree: Zgodzę się. Ten najazd zaczął się jakoś kilka miesięcy przed wyborami, pewnie KO zrozumiała że Internet to jednak ważne medium i trzeba zacząć się tutaj rozpychać. W ten sposób dostaliśmy grupkę wzajemnej adoracji organizującą się poza serwisem która robi z mikro biuletyn KO i TD.

A co ma konkretnego do ukrycia? ;D


Że się pod tym podpisał i plany UE dotyczące nielegalnych imigrantów - w tym wciskanie ich nam, ewentualnie