Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkurza że niektórzy kierowcy autobusów jeżdżą jak popaprancy. Albo ciągle jadą na full i hamują na 10 metrach przewracając cały autobus i trabią

Na innym biegunie kierowcy którzy przewidują drogę, jadą spokojnie, harmonia
  • 11
  • Odpowiedz
@sildenafilboi: a co mama do szkoły zawozi ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no dawaj pochwal się tym autem bogactwo część główna !!! :D
@jmuhha Kierowcy autobusów czasami tak jeżdżą bo albo są spóźnieni na kursówce i chcą nadrobić czas (pewnie mają jakieś dodatki z tego tytułu ) albo zwyczajnie na drodze ktoś się chce wcisnąć szybko przed autobus bo się autobus wlecze. Kierowca autobusu nie może się
  • Odpowiedz
  • 0
@Wiciu89: mordo ja wiem że czasami sytuacja tego wymaga, ale w większości to jacyś frustraci którzy powinni nauczyć się jeździć bo cxzujesz jaak szarpie a na cokolwiek trąbi

Np jak widzi czerwone i jedzie na maksa i zatrzymuje się w miejscu to już wiadomo. Inni widzą czerwone i ładnie dojeżdżają
  • Odpowiedz
@jmuhha: zapisz numer boczny autobusu i godzinę ;) napisz ładnego maila do przewoźnika i poinformuj o tym może go trochę utemperują trzeba oddziaływać na takich kierowców bo zrobią komuś krzywdę w końcu
  • Odpowiedz
@Wiciu89: nie mamy, a auto to srt kupione na osiemnastkę za własny szmal!!! XDD i od roku do wymiany ale nadal lepsze to niż mieć 30 lat i jeździć autobusem ale honor to ostanie czego się można spodziewać po depresyjnych wykopkach, strzała lamusie
  • Odpowiedz
@sildenafilboi: i co w tym wyjątkowego też mam auto i kupiłem je za własne pieniądze ;D i większość ludzi których znam też w ten sposób zrobiło bo to w miarę naturalne :D Ale się musiałeś unieść nie dość że piszesz w gniewie to jeszcze robisz błędy xD lamusie depresyjny wykopku haha. A piszę o kierowcy autobusu bo pracuje w komunikacji miejskiej i mogę opowiedzieć jak to wygląda od drugiej strony ;)
  • Odpowiedz