Wpis z mikrobloga

Patrząc na to, jak się skrajnie prawicowe wykopki podniecają tą przymusową relokacją uchodźców, to już teraz wiem, że to będzie kolejny kapiszon jak ustawa 447 która miała pozwolić żydom kupić Polskę, jak unia zmuszająca do jedzenia robaków, czy jak szczepionki na covid, które dokonają depopulacji świata w ciągu kilku miesięcy xD
#konfederacja #neuropa #bekazprawakow #tvpis
  • 19
@OpowiedzMiCos: to ja też się zgłaszam na ochotnika

@AlbertoBarbosa jakbym zakładał że te psychoprawackie bełkoty mają sens to musiałbym założyć że za najmniej rok będę pracował 12 godzin żeby opłacić pokój u żyda w którym zamiast odpocząć po pracy byłbym gwałcony przez islamskiego nachodzce i może w tym czasie udałoby mi się #!$%@? miskę robaków na kolację jeśli miałbym szczęście tego dnia.
@AlbertoBarbosa: A zabawne jest to, że tylko ogarnęli tytuł "pakt migracyjny" i już głoszą, że UE chce nam wcisnąć imigrantów. XD

Ta ustawa to wręcz odwrotność tego co przedstawiają i była chociażby krytykowana przez niektóre środowiska, że daje możliwość zbyt łatwego wyrzucania imigrantów. Jest to też ustawa o którą zabiegały państwa mające największy problem z napływem imigrantów, takie jak Włochy czy Grecja. Dla państw, które mają dużo imigrantów (m.in. Polski) to
jakbym zakładał że te psychoprawackie bełkoty mają sens to musiałbym założyć że za najmniej rok będę pracował 12 godzin żeby opłacić pokój u żyda w którym zamiast odpocząć po pracy byłbym gwałcony przez islamskiego nachodzce i może w tym czasie udałoby mi się #!$%@? miskę robaków na kolację jeśli miałbym szczęście tego dnia.


@ZielonaOdnowa: zapomniałeś o przymusowym uczestnictwie w pokazach drag queen, obowiązkowej modlitwie do Allaha oraz zmianie płci.
To co w sumie złego być sceptycznym w tej kwestii?


@Piks0n: Fundamentem funkcjonowania Unii Europejskiej jest wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę, że w 2015 mieliśmy kryzys migracyjny, który w sumie trwa do dzisiaj (chociaż w mniejszym natężeniu), i już wtedy rada zatwierdzała solidarną pomoc w zarządzaniu tym problemem - to ta kwestia jest tylko formalnością. To jest niewyobrażalne, by UE ignorowała problem migracji.

I teraz jak ktoś jest
@AlbertoBarbosa Wiadomo, powinniśmy oddać Żydom mienie bezspadkowe XDDD
A o szczepionkach to słyszałeś w ogóle? W UE Von Der Leyen jest przesłuchiwana w ich sprawie, ale wiadomo to wszystko tylko schizofrenia prawicy XDD
Tak samo jak przyjmowanie migrantów, przecież KO nigdy nie było za przecież, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZielonaOdnowa Czyli powinniśmy oddać Żydom mienie bezspadkowe jak chciał wiceprezydent USA Pompeo?
Czy powinniśmy przyjść migrantów podających się za uchodźców, tych z Białorusi też? Jeśli tak to dlaczego afera wizowa jest zła? Przecież wpuszczano migrantów do Polski, co w tym złego ¯_(ツ)_/¯
@kvas:

Czyli powinniśmy oddać Żydom mienie bezspadkowe jak chciał wiceprezydent USA Pompeo?


Nie

Czy powinniśmy przyjść migrantów podających się za uchodźców, tych z Białorusi też?


Powinniśmy zastosować cywilizowane metody sprawdzone u naszych europejskich przyjaciół, poprosiłbym na miejscu rządzących Hiszpanów o konsultację jak radzą sobie z takimi problemami w ich enklawach w Afryce.

Jeśli tak to dlaczego afera wizowa jest zła? Przecież wpuszczano migrantów do Polski, co w tym złego


Jeśli odpowiedziałem
@ZielonaOdnowa 1. Czyli było zagrożenie dla Polski czy ta ustawa nas w ogóle nie dotyczyła?
2. Czyli? Jakie niecywilizowane metody zastosowaliśmy niewpuszczanie migrantów i mur? No straszne.
3. Co takiego robi Hiszpania, a czego my nie?