Wpis z mikrobloga

Nie raz nie dwa mirko pomogło w wielu sprawach. Tymczasem pierwszy raz mam taką sytuacje, że szukając mieszkania na wynajem to typ powiedział, że ogarnie rezerwacje przez booking.

Jak dla mnie to 100% legit ale jako scam. Czy to faktycznie jest adres mailowy bookingu? Na samym booking.com nie ma tego mieszkania bo niby ziomek zrobił rezerwacje dla mnie. Jak za taki apartament to kwota dziwnie niska, aczkolwiek raz mieliśmy za 850€ 3 pokoje z pełnym wyposażeniem i bez ograniczeń odnośnie mediów.

Typ będzie kombinować zeby po prostu podać dane karty w celu #!$%@? mi konta czy co? Bo w tamtych rejonach znaleźć coś poniżej 1500€ za 2 pokoje graniczy z cudem.

Klikając w link kieruje mnie do https://list-rental.personal-house-listin.online/21e8/715-moderne-und-helle-wohnung-mit-2-zimmern/2bac

#booking #niemcy
Zarzutkkake - Nie raz nie dwa mirko pomogło w wielu sprawach. Tymczasem pierwszy raz ...

źródło: temp_file4824392740830710394

Pobierz
  • 4
  • 0
@spanzik nigdy nikt mnie nie #!$%@?ł bo zwykle potrafi mi sie lampka zapalić, na komputerach i internetach znam sie na tyle co klikam na strony a sprawdzać te zabezpieczenia to już u mnie troche po za odbitą. Z kolei mam czerwoną lampkę nad głową i nie chciałabym sie udupić stąd pytanie.