Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję dziennikarską.
Chciałbym, żeby Pani Beatka (specjalnie z dużej) położyła swoje duże, zapisane, wygniecione na odprawie notatki dziennikarskie na stole Wiadomości (teraz !9:30).
Wyobrażam sobie jak przychodzi na Woronicza po ciężkich 8 latach wygnania, zmęczona i lekko #!$%@?, bo ile można gadać z debilami w samochodzie i ma ochotę na prowadzenie Wiadomości (teraz !9:30). Każe rozłożyć wszystkie notatki płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie, zostając w samej garsonce, ciasno opinającej jej mądre oblicze. Uśmiecha się do nowych-starych pracowników TVP i zadbanymi aczkolwiek mocnymi dłońmi głaszcze kartki w okolicach ich krańców chwytając je tak samo pewnie jak kierownicę w wywiadach Onetu. Całuje delikatnie nowego-starego pogodynkę Jarosława Kreta w czółko, obraca się tyłem i siada zadem na dziennikarskim stołku tak, że każdy widz będzie miał swe oczy na jej twarzy, a usta wykrzywione ze zdziwienia od nowej formuły Wiadomości (teraz !9:30). Jest już 19:30, zaczynam zachłannie chłeptać wiadomości, które Beatka przekazuje, ona zaś wije się z rozkoszy prowadzenia pierwszych Wiadomości (teraz !9:30) po 8 latach, bujając biodrami po moim ekranie to w przód, to w tył. Tymczasem mój umysł jest już gotowy na pożeranie obiektywnych informacji o konflikcie w Gazie i kolejnych odpałach Orbana w Brukseli...
#tvp #tvpis #wiadomosci #heheszki
piotrass007 - Ostatnio mam taką fantazję dziennikarską.
Chciałbym, żeby Pani Beatka (...

źródło: photo_42446_1456638094_big

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach