Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: hahah #!$%@? miesziałem na Bielanach w latach jego działaności. chłop chodzac do technikum juz handlwoal paleniem a pozniej koksem i mefa XD
#!$%@? mnie jak raperki które w jego latach były sterroryzowane ciemną strefą, teraz zeby sobie zrobic plecy na Bonusie to #!$%@? te głupoty ze on NIEWINNY XD chłop nawet rakeity nie wysłał swoim zolnierzą jak sie powalali ale pieniazki za towar musieli oddac po odsiadce XD ha tfu
@Towarzysz_Pawulon: idac twoim tokiem myślenia Hitler też nie wiedział o holocauscie bo przeciez nie ma papierów na niego XD
A dwa: rozumiem ze miałeś wgląd w papiery sprawy i wysłuchałeś uzasadnienia wyroku? czy powatrzasz za Bonusem ? :)

ps. a słyszałes o autorze książki Amok? to byś wiedział ze twórczość też wpływa na odbiór osoby :)
@sablewski69 Hitler nigdy nie był sądzony więc porównanie z dupy

Kiedyś czytałem o tej sprawie dużo, nie pamiętam szczegółów ale na 100% jedyne dowody to właśnie zeznania świadka koronnego i teksty piosenek

Nie słyszałem o tej książce ale jestem przeciwnikiem traktowania wszelkich dzieł artystów jako dowodów w sadzie
@Towarzysz_Pawulon: Czyli jak rzeczywiście kogoś zabije i nawine z detalami jak rozpuszczam ciało w kwasie- to nawet jak policja będzie miała poszlaki, to nei będzie mogła mnei skazac na podstawie mojego dzieła bo to sie nei pdooba fanom dziedziny sztuki?

inny przykład: czy jak znajdziesz kartke z wyznaniem zbrodni, gdzie ktos przyznaje sie do popełnienia czynu ale bardzo poetyckim jezykiem to nie uznasz tego za dowód w sądzie? XD

a ten
@sablewski69 wprowadzasz dyskusje do absurdu oceny co jest dziełem artystycznym są biegli, nie wydaje mi się by piosenka bonusa gdzie wyzywał frajerów jakoś szczególnie się wpisywała w jakieś celowe przyznanie się do przestępstwa

Skoro znasz dokładnie sprawę to znasz jakieś dowody poza koroną i piosenką?

Ja nigdy nie dostałem mandatu nawet więc ad personam se odpuść
@Towarzysz_Pawulon: nigdy nie dostałes mandatu ale krytykujesz działania prokuratora. chłoip nawija o sprezedawaniu deagow i laniu konfidentow ale dajesz mu wiare niż prokuraturze która ma doczynienia na codzien z ludzmi pokroju gangu obcinaczy palców XD

nie dostałeś tego mandatu bo chyba jesteś pod kuratelą rodzicelską. myslisz ze naprawde skazali go na podstawie pisoenki?a nie chodizło o to że bonus wypuyścił ja jak Niedzwiadek zaczal zeznawac w celu zastraszenia? :)
@sablewski69 wszyscy raperzy o tym nawijają i w PL i na zachodzie, Matę też zatrzymamy że nie pwiadomił policji o koledze pedofilu z piosenki? XD

Nie byłem nigdy notowany, żadnego mandatu, dwa razy w życiu dostałem upomnienie, raz za przechodzenie za blisko torów, raz za to że szedłem droga dla rowerów, z rodzicami od dawna nie mieszkam

Ale na prokuratorów będę pluć najmocniej, chociażby za sprawę Macieja Dobrowolskiego którego też trzymano 3,5
@Towarzysz_Pawulon: no i na zachodzie też skazują podpierając sie utworami - patrz Melly i paru innych XD

Co ma sprawa dobrowolskiego do bonusa rpk? bonus nie otrzymal uniewinnienia. 5 lat mineło i nie udało sie obalić wyroku, myślisz ze Duda by nie rpzytulił elektoratu kiboli uniwinniajac goscia w tak głosnej sprawie jakby była deta? skoro uniewinnial handlarke mefedronem co do zarzutow nei było
Po co sa prokuratorzy? moze po to by
@sablewski69 nie mówię nigdzie że nie powinno być prokuratorów czy nawet tego świadka koronnego, niech to se jest ale jest też zasada domniemania niewinności i to nie oskarżony powinien udowadniać że jest niewinny a prokurator że bezsprzecznie winny

Bonus to zwykły patus z bloku a nie żaden sprytny przestępca gospodarczy, czy naprawdę prokuratura dysponująca aresnałem najnowocześniejszych technologii nie powinna być w stanie rozpracować grupkę sebków z ziołem?