Wpis z mikrobloga

#sejm #tvpis #pis #ko #koalicjaobywatelska #po #lewica
Cieszę się, że PIS poleciał, bo najbardziej mi podpadł zmniejszeniem ochrony praw zwierząt, uprzywilejowaniem myśliwych i tylko czekalam aż sobie ryj rozwali. To był priorytet. Szkoda tylko, że nie ma naprawdę fajnej partii na zastępstwo.

Cringuje mnie hurraoptymizm względem PO i Hołowni. Ja mam swoje lata i pamiętam jak wczoraj to, jak było za PO. Tusk nie ma szacunku do życia ludzi. Za jego kadencji w moim małym mieście założono 3 fabryki, które trują mieszkańców. Miasteczko było turystyczne, które kwitło dzięki Niemcom i Duńczykom, a zamienili je w śmierdzącą melinę, która nocami ma kolorowe niebo nad kominami fabryk. Pozwolenia na budowy przyszły z samej góry.
Tak samo z większością ferm na które ludzie żalili się w Uwaga TVN - powstały za PO i nietykalne, bo PIS korzystał z dochodów tych wszystkich patologii. To jest oczywiste, że tu i tam niszczą ludziom życia, bo celem była współpraca z rynkiem niemieckim (blisko do granicy, dużo aut na niemieckich blachach)
PIS rozdaje hajs, dusi podatkami, a Tusk diluje z piraniami biznesu. W tym względzie są dla mnie siebie warci. Więc nie przesadzajcie z różowymi okularami.
  • 6
@michalis: dla mnie tak
i aborcja
@SzumlewiczLover też jesteś z zachodu? U nas cały rok kwitło, bo jesteśmy w dolinie, a do tego z trzech stron blisko do dużych miast. Wiadomo, nie każde musi stronić od fabryk, ale wiele dobrych miejsc było w wyrachowany sposób zniszczone.
Mimo wszystko jak pół miasta nie może uchylić okna, bo od smrodu są mdłości i alergie skórne u dzieci, to coś jest nie tak.
@Feministka2000: A eutanazja?

To zrób w końcu coś sama a nie czekaj aż inni to za ciebie zrobią. Bo póki co tylko na wykopie smrodzisz. Jak już dorośniesz i zmądrzejesz to otworzysz oczy i zobaczysz gdzie są prawdziwe problemy i czym się trzeba zająć na już, priorytetowo.