Wpis z mikrobloga

@Wezzore-04: Jestem pewny, że tak. Wyborcom PISu podoba się u nich właśnie buta, arogancja i chamstwo, przez nich jednak cechy te nazywane są nieprzejednaniem, siłą i walką o Polskie... tłuczki i co im zrobisz.
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: z dwojga złego to nawet lepiej, przynajmniej nie są zabetonowani i mają swoje własne poglądy - jakkolwiek paskudne - zamiast powtarzać przekaz z Nowogrodzkiej
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: zadowolony jesteś z pakietu uchodźców których dostaniesz przymusowo do Polski? Nie jestem za pisem ale to co piszesz jest tak bezrefleksyjne że głowa mała
  • Odpowiedz
@MikiGRU zdajesz sobie sprawę, że za poprzednich rządów PO praktycznie nie widywało się obcokrajowców na ulicy? Nawet więcej przez ostatnie lata poprzednia władza rozdawała na lewo i prawo wizy za łapówki czego efektem jest afera wizowa, która zostanie rozliczona powołana komisja przez sejm do tego. Także jak chcesz narzekać na uchodźców to narzekaj na PiS. Po drugie wolę uchodźców niż pisowcow i konfederosje. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: ogólnie mam to gdzieś gdzie jest PiS, bo i PO zostawiała puste ławki. Natomiast zgodnie z Waszą wolą rozumiem, że będziecie już w niedługim czasie gotować obiadki dla mulatów? No i pytanie drugie, jak bardzo wyborcy PO są z tego faktu zadowoleni?
  • Odpowiedz