Wpis z mikrobloga

#tvpis mam nadzieje, że jutro będzie ostre #!$%@? po PISie w Wiadomościach, trzeba ładnie przedstawić co sie naprawdę działo gdy PIS był przy władzy i kiedy serwował same sukcesy w TVP, może niektóre stare baby, chociaż trochę zrozumieją jak były ogłupiane. I mam nadzieje, że na jednym wydaniu Wiadomości sie nie skończy... 8 lat to jednak trochę czasu. Później mogą udawać, że TVP będzie bezpartyjne, aż nadejdzie pierwszy test w postaci potknięć i złych decyzji Tuska, wtedy sie okaże czy jest obiektywnie.
  • 16
@bo-banley: @yanush @sznioo: czyli jak rozumiem zapominamy o całej tej propagandzie i jedziemy dalej? Trochę łatwo im to uszło płazem. Nie widzie innego sposobu jak przedstawienie na TVP faktów o PIS - czyli #!$%@? po nich za ostatnie lata. Jeśli zapomną im to i przejdą do codzienności to będę mocno zawiedziony.

edit.
Ja nie pisze, żeby teraz wajcha była w drugą stronę i Tusk zbawca narodu wjechał do Polski na
@Remix22: a ja mam nadzieję że nie będzie #!$%@?, bo nie o to w tym chodzi. Trzeba rozliczyć propagandystów i przywrócić rzetelność mediów publicznych bez zemsty, mimo że należałoby im się za te 8 lat. Jednak trzeba trzymać fason - suche fakty, bez narzuconej narracji, to i tak wystarczy żeby pogrążyć PiS
@yanush: no to ja bym chciał przypomnieć, że dzięki między innymi TVP PIS wygrał obecne wybory, to, że są kretynami i przez ostatnie lata zrazili do siebie potencjalnych koalicjantów to inna sprawa (gdyby tego nie zrobili właśnie teraz mielibyśmy rząd PISu), ale dzięki tubie propagandowej mieli wyniki, jaki mieli i nie powinno to być zapomniane. Komisje śledcze przypomną o jednej czy drugiej sprawie, a przez 8 lat były też inne, no
@TEETZ gdybyś oglądał coś innego przez ostatnie lata niż tylko TVP to może dotarłoby do ciebie, że da sie przedstawić fakty bez narzucania propagandy (i przez to rozumiem #!$%@? po PISie, bo im sie po prostu to należy), no ale jak rozumiem zapewne przerosło to twoje możliwości intelektualne i występuje u ciebie tylko myślenie zero-jedynkowe.


@Remix22: widzę, że nie tylko słuchanie ale i czytanie ze zrozumieniem leży
@Remix22: Pan Czyż wyraźnie zaznaczył, że od teraz będzie tylko suche przedstawianie faktów, bez propagandy
Więc twoje prostackie nadzieje na #!$%@? po pisie się nie spełnią, bo teraz TVP będzie ponad propagandę
@TEETZ to sie da tylko skomentować x #!$%@? D mędrcu, #!$%@? wiedziałeś, #!$%@? przewidziałeś, i wyszło komicznie. I ty mi zarzucasz problem z czytaniem, a zaraz piszesz coś o propagandzie? Gdzie wyraźnie zaznaczyłem, że da sie przedstawić fakty bez propagandy - no ale tego nie rozumiesz pisowski trollu karmiony gównem z tvp, juz nie rozumiesz jak to może być jak ktoś ci nie narzuca myśli. Jednak prostackie nadzieje zostały spełnione, może byłbym