Wpis z mikrobloga

#pixel #motorola #smartfon

Jeżeli dla kogoś zdjęcia nie są priorytetem, a zależy mu na jak najczystszej nakładce na Android to Motorola będzie lepszym wyborem niż Pixel w podobnym budżecie?
Z jednej strony już miałem polować na Pixela, ale jednak tyle ile pozytywnych opinii, tyle samo negatywnych - oczywiście zwłaszcza bateria, ładowanie i przegrzewanie są wymieniane jako mankamenty. Najbardziej chwalone są zdjęcia, ale szczerze to zazwyczaj robię foty liczników czy coś w tym stylu :P. Dużym minusem jest też to, że trudno obejrzeć je gdzieś fizycznie.
Motorole poza chińczykami (wiem, że to w sumie też chińczyki :P) są często wymieniane jako najbardziej opłacalne. Jasne, że mają krótsze wsparcie, ale i tak pewnie za 3/4 lata będzie zmiana telefonu.
  • 8
  • Odpowiedz
@saji mam g82 i wolałbym moją nokię 8 z powrotem, tylko nową nieśmiganą. #!$%@? się przy trzecim upadku i cała jest jakaś plastikowa i niespecjalna. Skaner linii papilarnych też od nowości czasem dziala, czasem nie
  • Odpowiedz
@saji: Motorola ma genialne gęsty, nie można się idzwyczaić. Kładziesz ekranem do dołu wyciszenie dzwonka, potrząsasz latarka, podnosisz jak dzwoni wyciszenie i kilka innych.
  • Odpowiedz
@saji: mam pixela 8 pro, nie grzeje się bateria działa jako tako zawsze może lepiej ale dla normalnej osoby starczy na cały dzień, telefon działa szybko mimo słabego procesora, zdjecia robi bardzo dobrze (ogólnie aparat sam w sobie nie jest chyba jakiś wybitny bo każde zdjęcie po zrobieniu jest obrabiane przez ai) mi się trafiła dobra sztuka i problemów nie mam ale pixele 8 pro mają wadę konstrukcyjna wynikającą z tego
  • Odpowiedz
@saji w pixelu irytuje mnie dialer w którym nie mogę jedynym kliknięciem wybrać trybu głośnomówiącego w motce można, w motce można również zmienić rozmiar okien w trybie dwóch aplikacji na pulpicie w pixelu na sztywno 50/50. Gdyby mi nie zależało na zdjęciach to bez problemów mógłbym używać edge 30 neo
  • Odpowiedz