Wpis z mikrobloga

@WielkiNos

@4mmc-enjoyer trzeba być desperatem i się nie szanować.


Jest ryzyko złapania syfa,ale z drugiej strony, kobiety w dzisiejszych czasach nie trzymają dziewictwa. W taki razie czym "magicznie" różni się penis i wytrysk 1 byłego 2,5,10"czy kilkuset klientów.
To tak jak facet zdradza- czy ma znaczeniecczy zdradził z "czystą " koleżanką czy z "brudną " prostytutką to dla kobiety i tak jest to zdrada.
@4mmc-enjoyer
Dlatego trzeba rozróżnić czy bierzemy pod uwagę moralność i chonor -w tedy to kwestia tego czy była lub nie była dziewicą.
Khutas i wytrysk tego 1 nie różni się od tego 1000.Czy też kwestię choroby i syfu , wtedy wiadomo że mnie bolców to mniejsze ryzyko syfa.

Polecam na netflix 16 odcinek serialu miłość śmierć i roboty pod tytułem "epoka lodowcowa " tylko zamiast lodówki wyobraź sobie łono tinerówki (
@4mmc-enjoyer: mnie tu najbardziej ciekawi pieprzenie wychodków o jakimś syfie czy spermie a nikomu nie przyszło do łba, że zawodowa diva łapie HPV najpóźniej drugiego dnia roboty (i gumak tu nie pomoże)...

A teraz poczytaj na co umiera Senior Zero (ten od prokułatuły) i sprawdź kim jest jego partnerka.

Połącz kropki.

XDDDDDDDD