Wpis z mikrobloga

Kaczyński powiedział, że telewizja publiczna powinna być zawsze antyrządowa xd nie wiem czy wy to widzicie, ale on tymi wkurzającymi tekstami chyba próbuje sprowokować nowy rząd, żeby tam policja przyjechała po tych dziennikarzy. To jest to o czym mówiłem. PiS tylko z tymi swoimi dziennikarzami czeka na to aż przyjedzie policja. Będą nagrywać i w ten sposób chcą pokazać naiwnym widzom, że nowy rząd to nie są demokraci. PiS gra pod przyszłe wybory #tvpis #polityka #pis #bekazpisu #wybory #wybory2023 #tvpiscodzienny
  • 9
@mambar: żeby myśleć że Herr Tusk zadzwoni na policję i ona rzeczywiście przyjedzie i będzie pałować dziennikarzy bez powodu, to trzeba żyć pisowskimi standardami rządzenia. Śmierć TVPiS będzie powolna, jedna propagandowa łajza (bo nie można nazwać czegoś takiego dziennikarstwem) po drugiej będzie tracić pracę.
  • 0
@Feontil: ale ja nie pisałem o żadnym pałowaniu dziennikarzy. Tylko ,że przyjedzie policja i może jak trzeba będzie to ich kulturalnie wyprowadzi ze studia. No i policja przyjechała. Być może jednak wyprowadzać nie będzie a poczeka jak im się skończy jedzenie i sami wyjdą .Przecież nie będą tam siedzieć wiecznie .
@mambar: Tak długo jak oficjalnie są pracownikami to nie zostaną wyprowadzeni, a potem cóż to jak każdego postronnego człowieka może ich ochrona wyrzucić.