Wpis z mikrobloga

Co to jest za dziewczyna co taką pakę zrobiła mi?!
@Scooterek!
i nie ma drugiej takiej!

Długo kazałem na siebie czekać z recenzją, fanka wiedźmińskich kotów żyła w niepewności - publicznie PRZEPRASZAM
Nie zasłużyłem.
Brałem udział w Lite, dostałem paczuche jaką wielu uznałoby za Plus, a dla mnie to Gold.
Czyste złoto.
Zaangażowanie, napracowanie, zainteresowanie drugą osobą i czysta chęć sprawienia jej przyjemności! - to o tobie @Scooterek!
W zupełności 1/3 całości by wystarczyła, przy rozpakowywaniu moja radość mieszała się z zakłopotaniem - bo jak można aż tyle serca otrzymać od osoby z portalu ze śmiesznymi obrazkami?
Szczerze pisze te słowa, nie ma tutaj kurtuazji.
Myślę,że #wykopaka jest właśnie dla osób takich jak @Scooterek, angażujących się w 200%

To jest jednak #pokapake więc pokazać wypada a nawet trzeba bo jest co pokazywać!
Zacznę od słodyczy - bo łasuch ze mnie :) (Zjadłem już wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡)) Wszystko z otrzymanych słodkości lubię :)
draże koksowe - jak tylko je zobaczyłem to od razu pomyślałem o... pomarańczowych Apaczach! Czy ktoś je kiedyś widział?! Ja tylko na Allegro :P
misie Haribo - klasyka, miałem okres w życiu gdzie żelki gościły u mnie zbyt często co odbiło się na mojej wadze, a jako, że jadłem wiele to pozwolę się określić ekspertem i uważam, że Haribo ma lepsze produkty, ot, zdanie eksperta :P
Michałki - Białki są świetne a Szokobonsy również :)

A tam słodkości. KONKRETY! ważne są KONKRETY!
Chwila, chwila, przecież ręcznie robione wiedźmińskie kotki do schrupania to KONKRET sam w sobie - były pyszne! Podzieliłem się nimi z bliskimi () I faktycznie, zjadłem tak po prostu i miałaś rację - nikt tego nie sprawdził :D

Nie będę ukrywał, dałem ci dosyć mocne sugestie więc trudno nie być szczęśliwym ale jednocześnie zakłopotanym, że spełniłaś je wszystkie.
Europa rowerem - piękny przewodnik z pięknymi zdjęciami. Mocno rozbudza ochotę na jeżdżenie mimo zimowej pory. Faktycznie, jest trasa uwzględniająca moje zainteresowanie - piwo. Nawet w sumie niejeden raz ten trunek się tam pojawia :) W przyszłym roku chciałbym pokręcić w Szwecji - nie zauważyłem jej w tej pozycji ale liczę, że i tak będzie pięknie!
Przerażające choroby i zabójcze terapie - J. Moore - świetny wybór i bardzo podoba mi się nawiązanie do kwestii zawartej w tym czego otrzymać nie chce. Doceniam każde takie nawiązanie :)

Ale podkładki... naprawdę zatkało mnie, są przepiękne - grafika "rowerka" jest taka jaką sam bym wybrał! Na takim jeżdżę! Będą używane - już są używane!
I myślę, że jedną z rowerkiem przywieszę sobie w jakiś sposób na ścianie - obok pamiątkowych medali z różnych rowerowych imprez

List na oryginalnej PAPAterii - przeczytałem teraz drugi raz, z uśmiechem na twarzy :)

Bardzo Ci dziękuje, za każdą chwilę jaką poświęciłaś dla mnie. ()
Życzę dużo miłości i ciepła od bliskich osób, nie tylko w święta! Wesołych i zdrowych!

Ale fruwa kosmonauta! ( )
Deba - Co to jest za dziewczyna co taką pakę zrobiła mi?!
@Scooterek! 
i nie ma drugi...

źródło: IMG20231216150835

Pobierz
  • 4
@Deba: Awwww, ale mi miło że się podoba! ( )
Już się bałam że się coś stało z paczką, bo taka cisza, ale to najwyraźniej, czasem trzeba poczekać aż recenzja dojrzeje, to trzeba na spokojnie!

Robienie Twojej paczuchy serio sprawiło mi radość! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Wesołych Świąt Deba!