Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki w moim debiucie #wykopaka
W pierwszej kolejności chciałbym Wam niezmiernie podziękować za włożone serducho podczas #afera – był to dla mnie jeden z najlepszych prezentów w całym życiu. Bezcenny. Piałem ze śmiechu cały dzień czytając te wszystkie komentarze.
Przechodząc do #pokapake dzisiaj otrzymałem swoją od anonimowego Miraska. Dziękuję Ci bardzo za piękny prezent, pomimo różnych perturbacji trafiłeś paradoksalnie w mój vibe. Lubię w życiu mieć pod górkę, lubię być skrajnie zaskoczony, lubię trudno, lubię wyzwania, dlatego fiszki ukraińskie to challenge na 2024! Sam bym tego nigdy nie wymyślił. Kosmetyków do auta mam całą szafę, ale tego nigdy za mało, eksperymentuję, mieszam, zmieniam zapachy, zużywam dużo. Dlatego 2 lądują w Mustangu, a 2 dostała żona do swojego - już garaż wypełnia przepiękne Blueberry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli chodzi o słodycze to dzisiaj Luis (piesek) #!$%@?ł ponad pół opakowania WW. Weterynarz pilną wizytą i kroplami w oczy na wymioty zwiększył wartość paki +160PLN
Mógłbym narzekać, ale jestem szczerze szczęśliwy.
Życzę wszystkim dużo mocy, żeby nigdy się nie poddawać, być sobą i mieć w dupie opinie innych, a Ty anonimowy Mirasku odezwij się na priv, chcę Ci napisać coś odnośnie listu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wracam za rok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Triathlete1987 - Witajcie Mirki i Mirabelki w moim debiucie #wykopaka
W pierwszej kol...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3