Wpis z mikrobloga

Powiem tak. Nie potrzebuje w życiu nie wiadomo jakich luksusów, nie muszę jeździć Bentleyami, czy najnowszymi samochodami z salonu. Nie potrzebuje złotych sztućców, kryształowych kieliszków i talerzy z porcelany. W dupie mam najnowszego iPhona, Samsunga, czy cokolwiek. Zegarka nie potrzebuje za 10, 50, czy 100 tysięcy. W dupie mam to wszystko.
Chce żyć godnie i spokojnie. Chce pojechać z rodzina na wakacje raz na jakiś czas. Chce dostać wypłatę i nie zastanawiać się czy w tym miesiącu kupie sobie bluzę i koszulkę ze skarpetkami. Chce normalnie uczciwie płacić rachunki, ale żeby zostawało mi na tyle na życie żebym mógł spac spokojnie. Nie chce pracować dodatkowo poza etatem, bo w domu jestem wrakiem.
Liczę po prostu na to, że nowy rząd naprawi to co jest do naprawienia i nie popełni błędów jakie robili 8 lat temu. Dajcie nam zwykłym ludziom żyć. Ot po prostu…
#polityka #polska #sejm
  • 13
@Van_der_Wons: Ej miras... Ale na to to sobie sam masz zapracowac.
Nie obwiniaj tego czy poprzedniego rzadu.

Ja zaczalem kariere zawodowa blisko 20 lat temu. I nie narzekalem. Potem przyszedl pis - dawalem se rade.
Nie masz nie wiadomo jakich wygorowanych wymagan wiec je spelniaj. Da sie nawet i lepiej. Dawalo za pisu to za tego rzadu te sie da.
@Van_der_Wons: no właśnie dlatego Ty, zwykły człowiek nie potrzebujesz luksusów, bentlejów, rolexów, diamentów i sztabek złota, żeby inni tego potrzebowali i do tego dążyli za wszelką cenę, Ty dla nich nic nie znaczysz, nie grasz z nimi w jednej lidze, dlatego po prostu ich ani Ty, ani Twój los nie interesuje, całkiem zresztą słusznie, bo każdy powinien interesować się sobą
z fartem
@Van_der_Wons piękne słowa jednak ostatni akapit trochę nieadekwatny do obecnej sytuacji. PiS doszło do władzy nie dlatego, że było super partią ze świetnym programem a dlatego, że ludzie byli zmęczeni PO, wszystkimi ich aferami i sposobem rządzenia. Partia Jarosława Kaczyńskiego rządziła przez ponad osiem lat i gdy ludzie byli zmęczeni ich sposobem rządzenia i wszystkimi aferami jako alternatywę wybrali… PO Donalda Tuska. Skąd pomysł, że coś się zmieni i będzie inaczej niż
@Van_der_Wons: No to wystarczy wrócić do lat 2008-2015. Dzięki bieda polityce Tuska tak naprawdę pis doszedł do władzy i jak teraz to powtórzy to za kilka lat pis wróci do władzy i to z poparciem na poziomie 60% bo ludzie teraz poznali lepszy poziom życia i już nie nabiorą się na ciepła wodę w kranie Balcerowicza, Belki, Tuska...
@Van_der_Wons niestety to tak zwana „gówno prawda” zło to zło nie ma większego czy mniejszego. To tylko narracja stworzona przez osoby chętne by dopchać się do koryta. Poza tym jaka ostatnia szansa skoro większość Polaków ma pamięć złotej rybki? Już nikt nie pamięta o tym jak wyglądały ich poprzednie rządy.
@gorzki99: pracuje cały czas. Mam mieszkanie (kupione na farcie ale jest), samochód, kobietę, córkę. Chodzi mi o przyziemne rzeczy. Żeby nie bać się tego co rząd #!$%@? z krajem, ciagle myśleć o podwyżkach, ciagle słyszeć i wiedzieć jak drogo się robi, ciągłe niezadowolenie wśród ludzi i oczywiście podział…
@Sergey14: plus jest taki, że w rządzie jest kilka partii. Z drugiej strony wtedy chodziłem do szkoły i mało mnie to interesowało (95’ rocznik) wiec ciezko mi się odnieść… jedyne co to ojciec musiał firmę zamknąć bo mu dowalili
pracuje cały czas. Mam mieszkanie (kupione na farcie ale jest), samochód, kobietę, córkę. Chodzi mi o przyziemne rzeczy. Żeby nie bać się tego co rząd #!$%@? z krajem, ciagle myśleć o podwyżkach, ciagle słyszeć i wiedzieć jak drogo się robi, ciągłe niezadowolenie wśród ludzi i oczywiście podział…


@Van_der_Wons: No i spoko. No prawie.
Ja tez mam mieszkanie kupione w miare okazyjnie (10 lat temu) i juz praktycznie splacone. Nie mam zony,