Wpis z mikrobloga

#!$%@? właśnie dostałem mejla od dawnej szkoły że mój znajomy właśnie umarł, miał 26 lat. Chłop miał od dziecka przesrane i w dorosłym życiu wcale nie było lepiej. Nowotwór oka i jego wykręcenie na bok, tysiące badań, operacji i czasu spędzonego w szpitalu liczonego nie wiem w latach chyba, dziadek zomowiec który groził rodzinie bronią, chora matka, dziecko z byłą która mu je perfidnie zabrała i jeszcze chciała ogromne alimenty. No i #!$%@? chłop nie dał rady i uciekł w prochy, proponowałem mu pomoc ale dałem do zrozumienia że ja go zmusić do niej nie mogę on sam musi chcieć dać sobie pomóc. Dlatego moja rada nie lećcie w prochy, alko, opio i inne, myślę że ta nuta będzie idealnie pasować do całej sytuacji. Well spoczywaj w spokoju bro i jak za 60 czy ileś lat się znowu zobaczymy to ci sprzedam takie lepca na ryj za te prochy że aż wrócisz na ziemie i nawet święty Piotr ci nie pomoże ()

#przegryw #narkotykizawszespoko #depresja #psychologia #psychiatria
Wanzey - #!$%@? właśnie dostałem mejla od dawnej szkoły że mój znajomy właśnie umarł,...
  • 20
@Jajozjadakure: Nie wiem co innego powiedzieć, nie chce tutaj lecturować bo wiem że jak ktoś chce to i tak zacznie brać. Dlatego mówię takie corny rady, ale mówię to z doświadczenia osoby która parę razy przedawkowała czy to opio czy swoje leki od lekarza, mieszała je z syropkiem, alko w różnych ilościac. Albo już sam #!$%@? nie wiem co mówię i co mówić ()
@Wanzey: tez mialem taka sytuacje kiedy dowiedzialem sie o smierci (samobojczej) osoby ze starej klasy (chory byl na depresje i schizofrenie) ja wtedy to popadlem w szok z ktorego sie po dzis nie otrzasnalem i mam nadzieje ze juz nigdy nic podobnego nie doswiadcze bo ja bardzo to przezywam
@Turkotka: ja normalnoa biore z rana w150 i wieczorem tez 150. A jak jest zle to 2300mg. i czasem alko. mam na recepcie 300mg wypisane, wiec wiadomo, ze te leki znikaja strasznie szhbkobxddd. Powied psychiatrzr, ze chce przyjmowac 600 mg, a bese jeac 2x 150 i w czarnej godzine tak ja zawsze czyli az do ucpania sie toralnego.
@Mi_Amas_Linukson: No max miałem wypisane 450. Mnie to #!$%@? że nie chcą wypisywać Relanium bo mówią że się od razu uzależnię. Jakoś od dwóch lat biorę okazyjnie, 2-3 razy w miesiącu kiedy jest najgorzej i się nie uzależniłem ale lekarze wolą żebym się źle czuł niż obciążał ich sumienie tym że mogę się uzależnić. Jak tam po 2300 xD? Ja przy 750 już się unoszę nad ziemią xD
@Turkotka: A daj spokój, takie głupie rzeczy się robi, że nigdy na trzeżwo bym na to nie wpadł, a co dopiero odważył się zrobić xddd, no ale jest przyjemnie. Nieraz czlowiek po prostu polozy sie na ziemi i podziwia jaki swiat jest piekny xddddd totalne klamstwo, prawda jest taja, ze szara rzeczywistosc jest ta prawdziwa, a piekny swiat to iluzja chwili. Te ponad 2000mg wynika z tolerki, kiedys mnie 600 mg
@Turkotka:

Mnie to #!$%@? że nie chcą wypisywać Relanium


Ja tam dopiero zobacze, bo poproszę. Ale żeby mieć odwaga nawale sie wczesnie pregą xddd, bo inaczej bede sie bal zapytac. Ogólnie miewam ataki paniki i cos by mi sie na to przydalo, nie sa zbyt czeste wiec nie bede musial tak czesto brac. Mam ataki paniki jak mysle o swoim samobóju i śmierci. Nie wiem czemu przecież to ulga. Chyba xdd