Wpis z mikrobloga

ale super, okresu dostalam, zimno, nie mialam nawet przy sobie tampona, pytalam z 20 osob czy maja w koncu babka mi dala a to jakis super extra tampon gruby jak nwm co i nie moglam go wsadzic wiec musialam wracac do hotelu, wrocilam i sie okazalo, ze nie mam kompletnie zadnego i tak wlasnie lazilam z 2h za tamponem ale juz mam i leze w lozku bo brzuch mnie tak boli ze masssakra i wzielam 2 nospy ale popilam energetykiem i teraz i leb i brzuch mnie boli…. a mialo byc tak pieknie
  • 12
@kyIiejenner nigdy nie bylo mi dane używać tamponu (hmm, ciekawe). Acz to nie jest tak ze da sie go jakoś połamać w zdłuż? Pamiętam jak w szkole paliło sie ruskie fajki to wyciągało sie filtr i odrywało połowę tak by dało się jakkolwiek palić to gunwo. Ehh to byli czasy
@programista_wykopek czy ty jestes normalny? po pierwsze nie mowie, ze jest ZA DLUGI tylko za gruby??? i to jest calosc, jakbym go przeciela zeby zrobic cienszy to bym ten material bez zadnej oslony wsadzila do cipki, jakies kawalki waty bym tam miala wsadzic? nie wiem, ciezko mi czasem uwierzyc w to co wy gadacie