Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: A propos korzeni różnych ludzi, to okazuje się że np. pani Żukowska ma pochodzenie że tak powiem koszerne i w tym kontekście jej bezgraniczne poparcie dla ludobójczej działalności Izraela (lewica w Europie jest zdecydowanie propalestyńska przypominam) zupełnie przestało mnie dziwić
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: nie chcesz chyba powiedzieć że nie słyszałeś o "obwoźnym konfesjonale Grzegorza Sroczyńskiego"?

W sumie jestem zdziwiony że wylądował w RMF a nie w Krytyce Politycznej. Komuch rasowy, taki z certyfikatem i rodowodem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Nighthuntero: nie chcesz chyba powiedzieć że nie słyszałeś o "obwoźnym konfesjonale Grzegorza Sroczyńskiego"?


W sumie jestem zdziwiony że wylądował w RMF a nie w Krytyce Politycznej. Komuch rasowy, taki z certyfikatem i rodowodem.


@thorgoth: Puszczam sobie czasami jakieś wywiady na RMF, ale jego pierwszy raz zauważyłem, widzę że jest od sierpnia.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Właśnie mignął mi wcześniej ten wywiad, przesłuchałem może 3 minuty, bo #!$%@?ąc od postaci Bosaka, czy go się lubi, czy się nie lubi, czy gada farmazony, czy nie gada farmazonów, tak prowadzenie tego wywiadu przez tego "dziennikarza" woła o pomstę do nieba, ten człowiek nie powinien zwać się dziennikarzem, tylko jakimś nie wiem, wojownikiem jednej właściwej ścieżki poglądów. Nawet nie poglądów, tylko ścieżki jednakowego myślenia, kto nie z nami, ten
  • Odpowiedz
@Nighthuntero wyjątkowo infantylne pytania, a rozważania o pustym frazesie "czy to nasza wojna" to był peak tego. Pytanie idiotyczne i kompletnie nieważne - równie dobrze można mówić, że wojna w Strefie Gazy to nasza wojna, bo jakiś tam wpływ na nas pośredni ma, na szlaki handlowe itp. Nocnikarz próbował pchać swoją infantylną narrację, ale Bosak zdołał umiejętnie odbijać piłeczkę
  • Odpowiedz
pan redaktor


@Nighthuntero: to wybitnie najbardziej zaangażowany pracownik polityczny, jaki tam się udziela. Manipuluje, nie przyjmuje faktów do wiadomości, przekrzykuje i nie daje się wypowiedzieć gościowi - makabra na takiego trafić. Ale Bosak i tak wypadł całkiem merytorycznie.
  • Odpowiedz
@schweizer: A propos korzeni to ciekawe są Grzegorza Brauna.
Reaguje on skrajnie alergicznie na pytania na temat jego przodków, można powiedzieć że aż nim trzęsie - czasami kończy to się nawet pismami od adwokata z nakazami zaprzestania publikowania treści na temat przodków Brauna.

Ciekawe jest że jego siostra ma dość duże zainteresowanie sprawą żydowską.
"Jednak do tej pory nie została wydana w języku polskim żadna pozycja pamiętnikarska będąca świadectwem życia społeczności
Pepperek - @schweizer: A propos korzeni to ciekawe są Grzegorza Brauna. 
Reaguje on s...

źródło: Screenshot 2023-12-17 at 19.08.51

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pepperek: nieprawda, w Dąbrowie Tarnowskiej nigdy nie było żydów.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9a/PL-D%C4%85browa_Tarnowska%2C_synagoga_2013-05-31--11-32-08-001.jpg - a to jest fotomontaż.
A Jerzy Braun nigdy nie współpracował z bezpieką i nie miał kryptonimu "Opium".
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Braun

No i bingo-> w wyszukiwarce nazwisk na cmentarzu parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej: Braun nie występuje. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@schweizer: w niemczech lewica chyba tez popiera izrael? poza tym by ich teraz nie bombardowali jakby mogli sie opamietac w tej palestynie i nie wysylac rakiet do izraela co wtorek albo terrorystow kiedy im sie nudzi za bardzo
  • Odpowiedz