Wpis z mikrobloga

#famemma Przeczytałem dziś tutaj kilka razy " dobrze, że chociaż stuu zatrzymany "
No to śpieszę z wyjaśnieniem. Polskie władzy wydały prośbę o ekstradycje do UK, stuu się zgłosił i jako Angielski obywatel, przedstawił dowody na brak możliwości sprawiedliwego procesu którym jest: Sprawa polityczna, nagonka medialna, pobicie przez polskich obywateli na terenie UK, zwyczajne polowanie na czarownice jak w 16 wieku. Władze Angielskie nie wydadzą swojego obywatela do tego kartonu nigdy.
Sylwek załatwił mu całkowitą bezkarność urządzając sądowy cyrk na yt. Jeśli ma się dowody to się najpierw IDZIE DO PROKURATURY, nie kręci filmiki ze smutną muzyką i mistrzem śląska

Dla mnie załatwienie bezkarności pedofilowi jest równoznaczne z byciem nim samym i jest #!$%@? do dupy w więzieniu

Jak się kretynie zwyrolski nie znasz na czymś to tego nie ruszasz, nie kręcisz filmiki dla poklasku,
komu jeszcze załatwisz wolność?
Kroledyp - #famemma Przeczytałem dziś tutaj kilka razy " dobrze, że chociaż stuu zatr...

źródło: sylwesterwardega2023-655 (1)

Pobierz
  • 11
@Kroledyp: na tej zasadzie kiedyś był dokument o Trynkiewiczu w TV . To ,że wypowiada się na jakiś temat polityk nie znaczy od razu , że zarzuty są polityczne. To jakiś absurd
  • 1
@pawelswd: nie ja ustalam prawo, fakt jest tutaj trochę sprzeczności. Z drugiej strony politycy też są winni, że podłączają sie do sprawy medialnej i chcą nabić sobie punktów robiąc z tego temat polityczny i na tą własnie okoliczność powstał termin " sprawa polityczna " ponieważ nie jeden już poszedł siedzieć na długie lata bo polityk powiedział: Skazać tego zwyrodnialca patrz Tomasz Komendę
@Kroledyp: Dziwne, żeby np Ziobro jako prokurator generalny nie komentował sprawy o której piszą/mówią wszystkie media w tym kraju.. To tak jakbyś miał pretensje do ówczesnej amerykańskiej władzy ,że komentuje sprawe Charlesa Mansona...
  • 0
@pawelswd: Prokurator generalny jest od pracy prokuratorskiej, nie od nabijania sobie punktów rp, już jeden kiedyś powiedział w telewizji " skazać go " i nie dawno płaciliśmy mu odszkodowanie
@Kroledyp: czyli np jak pyta go dziennikarz TVN co myśli o danej sprawie to ma udawać, że nie słyszy? W takim razie czemu Hołownia mówi, że Braun bedzie miał zarzuty za gaśnice? Z jakiej racji Marszałek Sejmu się zajmuje pracą prokuratury?