Wpis z mikrobloga

@sxilll: Są badania, że człowiek widząc się często w lustrze, znając swoją twarz, dodaje sobie punktów do "atrakcyjności" twarzy
A w rzeczywistości, osoby które cię widzą, uważają cięza nieco brzydszego niż sam o sobie myslisz.
Jest fatalnie jak postrzegasz siebie jako osobe bardzo brzydką, bo zgodnie z powyższą tendencją, jest gorzej niż myślisz.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo:

Jakiś czas temu o tym czytałem i zwyczajnie przekręciłem.


Powiem więcej...jest tak jak pisałeś wcześniej, ale również nie jest tak xD Wychodzi na to, że sporo zależy od psychiki. Jest nawet filmik na YT gdzie ludzie opisują siebie, gość ich rysuje według tego opisu, a potem według opisu innych osób. Raczej wychodziło na to, że dana osoba była bardziej atrakcyjna niż siebie opisywała/widziała.
Sigmar - @iterazwchodzejacalyna_bialo: 
 Jakiś czas temu o tym czytałem i zwyczajnie ...

źródło: obraz_2023-12-18_233046116

Pobierz
Są badania, że człowiek widząc się często w lustrze, znając swoją twarz, dodaje sobie punktów do "atrakcyjności" twarzy

A w rzeczywistości, osoby które cię widzą, uważają cięza nieco brzydszego niż sam o sobie myslisz.


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: "sa badania"

Wrecz przeciwnie. Kiedy widzisz siebie na zdjęciach to coś ci nie pasuje bo na codzien widzisz siebie w lustrzanym odbiciu. Inni ludzie widza cie normalnie.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo

@sxilll: Są badania, że człowiek widząc się często w lustrze, znając swoją twarz, dodaje sobie punktów do "atrakcyjności" twarzy

A w rzeczywistości, osoby które cię widzą, uważają cięza nieco brzydszego niż sam o sobie myslisz.

Jest fatalnie jak postrzegasz siebie jako osobe bardzo brzydką, bo zgodnie z powyższą tendencją, jest gorzej niż myślisz.

Its ołva