Wpis z mikrobloga

#braun #antysemityzm #zydzi

Ale Wy wiecie, że święto Chanuki nie ma pochodzenia religijnego, tylko narodowo-historyczne?
Upamiętnia zwycięskie powstanie przeciwko greckiej dynastii Seleucydów i ponowne poświęcenie Świątyni Jerozolimskiej Salomona, więc do żadnego zakłócania uroczystości RELIGIJNEJ NIE doszło.

To tak jakby ktoś zakłócił uroczystość upamiętnienia np. Powstania Listopadowego. Obecność kilku rabinów nic nie zmienia.
Pobierz RandomNetUser - #braun #antysemityzm #zydzi

Ale Wy wiecie, że święto Chanuki nie ma ...
źródło: jew
  • 68
przecież ta żydówka sama mi podeszła twarzą przed tę gaśnice, opluła go i na dodatek kopała po nogach, co ty ćpasz gościu


@Wadowice_2137: naucz sie czytac ze zrozumieniem. Szczegolnie ten kawalek:

Ja mam gdzies ta babe co se tam wlazla. Wiesz ze tam byli tez inni ludzie? Po drodze jak szedl z odpalona gasnica?


A jak Cie to przerasta to popros kogos o wytlumaczenie
Ale jak złapie go policja, to już raczej należy się dowiedzieć jaki był motyw.


@Paranoija: W jakim celu? Znaczy sie ze co? Jak ma motyw to moze mi zone zabic? No ciekawe podejscie.

ja wychoze z zalozenia ze tak nie do konca mona lamac prawo bo ma sie motyw (tym bardziej kogos zabijac - chociaz tutaj jestem sklonny przymknac oko w pewnych sytuacjach :PPP. Ale dalej bedzie to zlamaniem prawa. Wiec
W jakim celu? Znaczy sie ze co? Jak ma motyw to moze mi zone zabic? No ciekawe podejscie.


@gorzki99: Ok, widzę że to pozbywanie się logiki to w Twoim wypadku jest reguła, więc nie ma co kontynuować.
Żeby Ci przybliżyć czemu jest ważna - zgodnie z jej zasadami, napisałeś właśnie, że każdy przestępca złapany na gorącym uczynku nie powinien mieć prawa do obrony.
napisałeś właśnie, że każdy przestępca złapany na gorącym uczynku nie powinien mieć prawa do obrony.

@Paranoija: I to niby ja gwalce logike? Tymczasem Ty caly cas mieszasz sady (i przepisy) z regulaminami i przepisami organizacji.

W regulaminie moze byc ze nie mozna przyjsc w krotkich spodenkach. I jak ktos przyjdzie to jest ukarany. CO TO MA WSPOLNEGO Z PRAWEM DO OBRONY? Sad stwierdzi ze nie mozna ukarac kolesia ktory zlamal regulamin?
@Paranoija: A byl potencjal do dyskusji. Szkoda ze zniknal. Poczytaj jeszcze raz caly watek i sie zastanow w ktorym momencie sie pogubiles.

Jak w momence ze brejwik czy dziad z poznania zasluguje na obrone to i tak dlugo sie utrzymales.
@zeMadafaka: No tak. Codziennie robie se inhalcje z gasnicy bo to takie zdrowe. Ze tez nie wpadlem na tozeby do lekarza sie zglosic. Bo moze sie jednak okazac ze to jednak nie do konca zdrowe.

A i zawsze jak piore ubrania to uzywam proszku z gasnicy - rewelecyjnie pierze.
@gorzki99: jakie napierdzielanie gasnica po ludziach? Żydówka sama mu pod celownik wlazła, a reszta gawiedzi dziennikarzy sama podeszła szukając sensacji. Gówno mu powinni zrobić. Za to Żydówkę powinni skazać za napaść i oplucie posła na sejm. Bosaka powinni wywalić, a Braun musi przejść do nowej partii z Korwinem i Michalkiewiczem. Niech narodowcy i zły plon w postaci mentzcela, wiplerów odejdzie razem z protokołem ruchu narodowego 0,5%.
@RandomNetUser: Według twojej "logiki" ramadan w islamie też nie jest elementem religijnym, bo upamiętnia historyczne wydarzenie przeniesienia się Mahometa i jego świty do Medyny. Historia i religia zawsze się przenikają, szczególnie w religiach majacych charakter narodowy.
@RandomNetUser: Był, a co to ma do rzeczy? Matatiasz Hasmoneusz, inicjator powstania przeciwko Grekom, też był wysokim kapłanem żydowskim. Przeniesienie stolicy wczesnego państwa arabskiego to jest jak najbardziej wydarzenie narodowo-historyczne.
@heinricha_hammler: Misiu jakby mi ktos odpalil gasnice i z na szedl chociazby w moim kierunku to bym nie patrzyl czy to posel, papiez czy krol angielski. Wiedzialbym ze mam do czynienia z osoba zniezrownowazona psychicznie. Wiec nie wiem co jej zaraz odwali. Jeden szybki strzal I temat zalatwiony.

Ja wiem ze teraz takie standardy ze byle wsiur moze zostac poslem. Ale osoby niezrownoazone psychchicznie to troche przegiecie.
@gorzki99: szedl w kierunku tej przerośniętej chanukowej świecy, a działanie brauna było transparentne. Gdyby użył gaśnicy pianowej, to pewnie u takiego człowieka jak ty, na którego wystarczy, że ktoś spojrzy, to ręka świerzbi na szybki strzał, nie zrobiłoby to takiego szoku
szedl w kierunku tej przerośniętej chanukowej świecy, a działanie brauna było transparentne


@heinricha_hammler: Szedl z odpalona gasnica. Czyli nie wiedzial co robi. Gasnice odpala sie jaknajblizej zrodla ognia zeby "nie tracic proszku po drodze"

Ja wiem co on chcial robic? Przez mysl by mi nie przeszlo ze normalny czlowiek odpala gasnice kilkanascie metrow dalej i idzie nia zgasic swieczke ktora nie stanowi zadnego zagrozenia. Jakby ja odpalil przy swieczce to mialbym
@gorzki99: nie widzę tutaj analogii do akcji z gaśnicą. Obejrzyj sobie wypowiedzi Brauna po wydarzeniu i nie widać żadnego niezrównoważenia. Niezrównoważeni są za to ludzie, posłowie Polski ludowej 2050, lewicy, którzy mimo pogardy do wiary, rozdziału kościoła od państwa, bronią zapalanie świec w ramach celebracji czystki etnicznej seleucydów i Żydów zhellenizowanych. To jest dopiero odklejka.
@heinricha_hammler: Tylko ze oni nie napierdzielaja z gasnicy.

Odpowiedz sobie na pytanie - ale szczerze.

Bedac tam - wzialbys gasnice, odpalil i przeszedl kilkanascie metrow bo chcesz ugasic szatana?

Dla mnie to jest wlasnie oznaka odklejki i niezrownoazenia. Nieumiejetnosc oceniania sytuacji. No chyba ze ma niewidzialnego przyjaciela i ten mu kazal tak jak kolesiowi z mojej roboty? Byly momenty ze nawet on byl w miare normalny (w sensie koles z mojej