Wpis z mikrobloga

Są tutaj niedzielni nocni chętni na pierwsze z dwóch przedświątecznych #rozdajo? Wśród plusujących wybieram jedną osobę która zgarnia prezent za 200zł z MOJEGO SKLEPU Z RĘKODZIEŁEM a całość pakuję w ładny drewniany kuferek żeby wszystko było gotowe na święta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie w poniedziałek popołudniu.

A jeśli ktoś chciałby u mnie zrobić zakupy, nie zapominajcie o kuponie -20% "Wszystkiego Świecącego" na całe zamówienie.
Jak zawsze ze wszystkim jestem spóźniony i przyznam, że dopiero godzinę temu skończyłem wrzucanie wszystkich nowych rzeczy na moją stronę. Tym razem wyjątkowo się nie rozpisuję, zostawiam to na drugi, o wiele dla mnie ważniejszy wpis który będzie podsumowaniem całego tego roku.

To pierwsze z dwóch #rozdajo które planuję dzisiaj i jutro a jako, że za darmo to odpowiednia cena wiecie co macie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zawsze zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka a ja znikam spać - pora odespać ten rok.
bkwas - Są tutaj niedzielni nocni chętni na pierwsze z dwóch przedświątecznych #rozda...

źródło: Kolaż drzewa (1)

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@bkwas: Polecam tego allegrowicza. Świeci nadal po ponad roku użytkowania. Jak naładujesz fotonami. Chcecie zaimponować mlodej/młodemu? Moim zdaniem warto. Dla różowej też się coś znajdzie. No chyba że lepiej ulać Ją czekoladkami, co kto lubi.
Tonakoksu - @bkwas: Polecam tego allegrowicza. Świeci nadal po ponad roku użytkowania...

źródło: 20231217_224019

Pobierz
  • Odpowiedz
@bkwas Siemka, bralem u Ciebie kiedys swiecace fiolki w formie wisiorkow, fajnie swieca na koncertach. Widzialem ze pojawily sie tez kolczyki, masz jakies fotki?
  • Odpowiedz
@bkwas: Ładne, ale nie rób więcej.


@Rademedes: Nie mierz innych swoją miarą...jeśli ma zbyt na takie rękodzieło to dlaczego ma nie robić? Jest popyt to może być i podaż i jeszcze na tym zarobi jak to tylko hobby. @bkwas to, że tak komentują czy plusują ten komentarz nie oznacza, że nie znajdziesz grupy docelowej która bez zająknięcia będzie w stanie za takie coś zapłacić, pewne produckty nie są dla wszystkich
  • Odpowiedz
  • 2
@fff112: dzięki Mirek - tak naprawdę cieszę się, że od początku swojego działania miałem wykop i duuuużo nieprzychylnych komentarzy. Raz, że utwardziły moją skórę. Dwa, nauczyłem się odpowiadać, a raczej (najczęściej) NIE odpowiadać na krytykę która nic nie wnosi, no i najważniejsze: utwierdziłem się w przekonaniu, że rękodzieło nie jest po prostu dla każdego, czyli dokładnie to o czym piszesz.

Gdy zacząłem zapisywać ile godzin spędzam nad daną rzeczą, ile wysiłku
  • Odpowiedz
  • 1
Hej @kobold94 - wzywam, wołam bo wygrałeś losowanie Mireczku! Odezwij się do mnie na PW, napisz mi wszystkie dane do wysyłki do paczkomatu INPOST, a resztę już ogarnę :)

Co prawda widzę, że wszystkie strony i apki do losowania padły,bo Mihau nie podumał i olał wszystkich z API, ale do losowania wykorzystałem maszynę losującą na jakiejś stronie, więc wróciliśmy trochę do roku 2000 - co jest znamienne jeśli chodzi o wykop xD
bkwas - Hej @kobold94 - wzywam, wołam bo wygrałeś losowanie Mireczku! Odezwij się do ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-18 o 12.29.33

Pobierz
  • Odpowiedz