Wpis z mikrobloga

@Amicia: Teoretycznie wszędzie a w praktyce zależy gdzie kto mieszka i ile ma lat bo ja mieszkam na wsi co nie ma kobiet i generalnie w lesie i mam tylko dwóch znajomych co siedzą w domu albo w lesie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Zwierz33: Nie do końca tak jest. W dzisiejszych czasach pełno normalnych chłopaków, niekoniecznie brzydkich, tylko po prostu przeciętnych, pomimo bezpośrednich kontaktów, nie odnosi żadnych sukcesów z kobietami. Mam mnóstwo kolegów, którzy regularnie szukają, zagadują, mają nawet wiele koleżanek, ale nic z tego nie wynika, ciągle są friendzonowani i dostają kosza. Po prostu dziewczyny wolą najprzystojniejszych, do takich same przyjdą, o ile tylko nie chowają się w piwnicy.
mieszkam na wsi co nie ma kobiet i generalnie w lesie i mam tylko dwóch znajomych co siedzą w domu albo w lesie


@Zwierz33: no to dajmy, że idziesz sobie po lesie i widzisz jakaś kobiete w swoim wieku, jak byś zagadał?
@Zwierz33: zacznijmy od tego że na prowincji czyli mała polska powiatowa czy tam wies masz bardzo dużą dysproporcje chłopów nad babami czyli co z tego wynika a no to ze powoduje to dużą konkurencje a duża konkurencja powoduje to że w tym przypadku kobiety celuja w topke chłopów no i dochodzimy do tego ze nawet wmiarę przecietny gosc ale wyglądem sie nie wyróżniający sie a to tego np pracuje fizycznie nie
@Amicia:

no to dajmy, że idziesz sobie po lesie i widzisz jakaś kobiete w swoim wieku, jak byś zagadał?


Po lesie to pewnie by się wystraszyła że, coś jej zrobisz XD( ͡ ͜ʖ ͡)

Powiedziałbym ale piękna pogoda a Pani tu sama i nikogo nie ma w promieniu paru kilometrów co by Pani mógł pomóc gdyby coś się stało ( ͡ ͜ʖ ͡