Wpis z mikrobloga

moim jedynym celem jest ruchanie


@aversxx: nie ma wstydu, to był mój jedyny cel do czasu aż się udało. Potem znowu podczas kryzysu wieku średniego od 35 lat tak do 40 też o niczym innym nie myślałem. Teraz kasa jest ważniejsza a ruchanko tylko kiedy wygodnie.
  • 0
@Tata_Kasi: Kasę mam bo odziedziczyłam dom po babci i sprzedalem. Chodze co 2 dni na divy. Liczylem nawet doliczając potęzne inflacje ze starczy mi zeby chodzic tak regularnie na divy przez nastepne 7.5 roku. Nie myslalem jeszcze co dalej bo na razie jest ok. Dodatkowo czasem dostaje od rodziców na jakieś świeta/urodziny 300-400zł wiec dwa wyjścia na divy są za darmo
@aversxx: lepiej byś zrobił jakbyś zainwestował kasę ze sprzedaży, starczyło by na dłużej, może na całe życie.
Potem zamiast na divy, znajdź sobie fajną studentkę do sponsorowania, to jest kilka razy wyższy poziom niż divy.
  • 0
@Tata_Kasi: wlaśnie mam problem ze przyjemnosc mi sprawia tylko 1-2 seksy z jedna laska. Potem mnie nudzi i potrzebuje innej dziewczyny. Nie potrafilbym cale zycie z jedna sie ruchac. Nie umiem tego wytlumaczyc
@aversxx: to nie jest problem, jeśli divy to jest to co ci sprawia przyjemność to nic w tym złego. Te panie też potrzebują zarobić i z czegoś żyć.
Ale pomyśl o inwestowaniu majątku, szkoda tak nie wykorzystać potencjał.