Wpis z mikrobloga

https://wiadomosci.wp.pl/porywacze-ludzi-szokujace-sceny-na-ulicach-ukrainy-6974691501284160a pamietam jak wysmiewalismy takie sytuacje u kacapow a teraz nasi bracia Ukraince przejeli ruSSkie wzorce. Troche to smieszne jak sobie przypomne wpisy błazenmenow i reszty hołoty ktora mowila ze sa kolejki chętnych do walki. Szkoda że ukrainskich patusow ktorzy robia syf w Polsce nie wysyłamy z powrotem do Ukrainy, i u nas był wiekszy spokoj i Ukraince by mieli własne mięso armatnie #ukraina
  • 29
stary z wielką chęcią ale ja nie zbieram teczek na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD. Osobiście brzydzę się kłamstwem dlatego mam nadzieję, że mi zaufasz.


@drivent: ach czyli tak się kłamstwem brzydzisz, że aż musiałeś skłamać
@bombastick: brniesz w tezę, którą sobie sam wymyśliłeś na discordzie. Wyręczę cię, jest błędna.

Jesteś całkiem sympatyczny użytkownikiem dlatego nie mógłbym oszukać takiej persony.

Najprawdopodobniej mi nie wierzysz, trudno, jakoś z tym muszę żyć ale dalej cię lubię!
@bombastick wiem, ze Ziobro uniewinnia teraz każdego, kto został skazany za swoje poglądy na temat ukrainie. zwolnił nawet Pana, który orgaznizowal wiece przecież ukrainie i został zlinczowany przez śmieszny pseudo omzrik.
czas ukrofilow się kończy! hahah :D
wiem, ze Ziobro uniewinnia teraz każdego, kto został skazany za swoje poglądy na temat ukrainie.


@crazykokos: laluniu ale pana Ziobro u nas już nie ma, odszedł w niebyt a sąd drugiej instancji zwiększył Nikolinie wyrok za identyczną propagandę jaką tutaj prowadzisz
@bombastick i co mnie to obchodzi podnóżku?
covid był przez dwa lata na fali, ukraina była. teraz izrael a zaraz będzie coś nowego. ukraina jest niemodna, jest passe, nieistotny twór na mapie świata ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: