Wpis z mikrobloga

@Abismo robię dokładnie tak samo. Dodaje je do różnych spamlist ,ogłoszeń o kredytach gdy sobie liczę ratę , fajnie też zapytać o różne dofinansowania do fotowoltaiki. Jednemu członkowi fliperowi powystawialem nawet parę ogłoszeń i darmowych wózkach ,telewizorach pralkach i lodówkach. Numer nawet zmienił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Rozumiem i popieram
@Abismo: @CzarnyOwiec dajcie jakiś tutorial po kolei co googlowac, co robic.
Wstępna lista:
* wyliczyć "gdzieś" kredyt gdzie prosi o numer telefonu na końcu,
* wyliczyć OC/AC gdzie prosi o numer telefonu?,
* ogłoszenia z podanym numerem, ale gdzie? Bo OLX wymaga potwierdzenia smsem,

Dlaczego pytam? Mam dość wciśniętych w uszczelki okna ulotek o kupnie samochodu, tak samo jak ulotek młodych małżeństw z dzieckiem fliperkiem, i chce się przyłączyć do zabawy.
@Abismo: ja kiedyś pisałem z takimi z drugiego numeru telefonu. Szkoda, że nigdy nie chcieli udowodnić, że są młodym małżeństwem z bombelkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz zauważyłem, że już trik z młodym małżeństwem nie jest aktualny, bo inne widuję, ale nie chce mi się za bardzo z nimi pisać, bo są mało rozmowni, za to lubię trollować jak dzwonią mi z różnymi pokazami "garnków za 5k".
@Jasak generalnie to zaczynamy od rankomatu ,potem fotowoltaika kontakt pierwsze kilka propozycji z Googla, następnie konfiguratory ubezpieczeń OC i mieszkań, warto też zapytać o zmianę sieci, no jak mieszkanie do może rozmowa z konsultantem banku a najlepiej kilku, brakuje też siana dzwonimy do bociana ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Sprawdzałem na jednej starówce faktycznie
@Abismo @CzarnyOwiec @Jasak Moglibyście Mireczki polecić takie strony na PW lub tutaj? Od kilku lat walczę z członkiem rodziny z którym nie chcemy mieć kontaktu, a który nęka nas telefonami od miesięcy, blokowanie numerów nic nie daje bo po prostu dzwoni potem z kolejnego, i kolejnego, i kolejnego. Policja na razie nic nie robi mimo że niby sprawa w toku. Chodzi o to że chcę żeby gnój miał cząstkę tego co ja