Wpis z mikrobloga

Na naszym hotelu jest taka alkoholiczka wychudzona, no nie pierwszej świeżości. O 3 w nocy obudziły mnie dziwne dzięki za ściany, gdzie mieszka ten litwin z kolegą. Co to za dzięki, spytajcie? No naćpani litwini zaprosili ją na wódę, potem walili na dwa baty. Słuchałem jak stęka z tym swoimi zachrypniętym głosem. Litwini mówili po angielsku, ona po polsku, jeszcze spolczyła im imiona. Po akcji krzyczała bo jeden rozerwał jej stanik, a drugi podarł majtki XDD. Myślałem że koszmar się skończył, niestety jeden z nich wrócił ze stacji z wódką i druga runda ( ͡º ͜ʖ͡º). Oczywiście baba zostawiła w Kaszubach męża, żeby gospodarstwa pilnował, dlatego ona przyjechała tutaj z córką zarabiać. Dobrze że mam brata bo nikt mi nie uwierzy XD
#emigracja #swstory #narkotykiniezawszespoko
SaintWykopek - Na naszym hotelu jest taka alkoholiczka wychudzona, no nie pierwszej ś...

źródło: temp_file175133454950478227

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
Jak mi żal tego męża z Kaszub. Siedzi w Polsce, pilnuje domu, robi pewnie przygotowania do świąt, bo żona z córką przyjadą połamać się z nim opłatkiem, a w tym czasie żona sprawdza skąd litwini dochodzą ()
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Ja #!$%@?ę, co za życie
(), ja miałem nadzieję, że w pracy jest na nocnej zmianie i jak wróci rano to zrobi matce tornado za to co #!$%@?, a potem wróci do ojca i będą sobie żyli długo i w miarę jako-tako. Ale chłop ma #!$%@?, naćpani Litwini mu pompują żonę we dwóch, a córkę ładuje jakiś beżowy Mustafa, co tydzień inny bo wyrwała się ze
  • Odpowiedz
  • 10
@matka_boska_w_klapie W sumie nagrałem kilka minut, jak jeden ją wali, a potem obaj proszą o anal itp. Tylko nie wiem czy chce mieszać się w czyjeś życie. Jej mąż chyba nawet nie ma Facebooka, a gdybym powiedział jej córce..., nie wiadomo co zrobi z tą informacją ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: hehehehe co ty zalujesz babie zabawy XD niech ma cos z zycia, ja tam sie jej nie dziwie, pewnie taka ze wiekszosc by jej kijem nie tknela, trzeba lapac darmowa okazje, moze do smierci juz nikt jej nie bedzie ruchal XD
  • Odpowiedz