Wpis z mikrobloga

Czołem!
Mój ulubiony zapach z cytryną na pierwszym planie to Dior Eau Sauvage edt, niestety piękne otwarcie dosyć szybko znika (jak to przy cytrusach bywa). Czy znacie coś równie cytrynowego ale trwalszego? Najlepiej nie droższe od DES.
#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
@RumClapton: jak chcesz naturalne cytrusy to niestety chemii nie oszukasz, takie molekuły wyparowują najszybciej.
Możesz próbować bardziej chemiczne cytrusy, jakieś Xerjoff Fiero albo Mefisto na przykład.
  • Odpowiedz
@RumClapton: Elba Blu Men EDP. Naturalne cytrusy czuć do samej bazy (chociaż sam zapach jak większość świeżaków do najtrwalszych nie należy). Mogę odlać po 3,3 albo puścić flakon z ubytkiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@dr_love Essenza to dla mnie krem Wars bez drzewa sandałowego, niestety dlamnie odpada :( Miałem Assolutę i była spoko, jednak troszkę w damską stronę szła, ale w sumie dzięki za przypomnienie. Kilka ADP sprawdzałem ale muszę sprawdzić Colonię zwykłą jeszcze, bo nie było okazji, testowałem tylko podobno zbliżonego Ferregamo Aqua Essenziale Colonia. Mam Eau Sauvage cologne i chyba na tym poprzestanę, chociaż wolę klimaty edt.
  • Odpowiedz
@RumClapton: ogólnie cała ta seria ma parametry niezłe przy .. niezłej aplikacji. Jak miałem Gentiane czy teraz Narcisse Bleue to po prostu nie żałowalem sobie. O ile pamiętam to Citron właśnie chyba najlepszy w kwestii mocy był
  • Odpowiedz
  • 1
@hmmmmmmv2 Znam, też puściłem dalej flakon bo tam jest limonka bardziej i coś jeszcze mnie tam gryzło, chociaż po dwóch latach jak sprawdziłem w upale to ładnie siadło, jak jest chłodniej to te zioła tam coś gryzą w nos
  • Odpowiedz