Wpis z mikrobloga

#przegryw ja kiedyś w autobusie 5zł i se wziąłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a Wy?

znalazłeś kiedyś gdzieś jakieś pieniądze poza domem?

  • tak 89.3% (109)
  • nie 10.7% (13)

Oddanych głosów: 122

  • 12
  • Odpowiedz
@komuch92: Parę ładnych lat temu w zimie jak wracałem do domu ze szkoły to zobaczyłem 10zł leżące w śniegu ale nie wziąłem bo spostrzegłem, że jakaś stara baba się na mnie #!$%@?ńsko patrzy.
  • Odpowiedz
@komuch92: ja jako gówniarz znalazłem 200 zł i dałem mamie. Po latach mama opowiadała, że to dla niej było jak cud. Ze względu na chorobę ojca było im wtedy tak ciężko finansowo, że mamie kończyły się środki na jedzenie, a ja po prostu znalazłem i jej dałem. Wtedy w ogóle o tej sytuacji nie myślałem, a teraz budzi feelsy mocno
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: No tak to że ktoś zgubił 200 zł to bóg(kij wie czy ten ktoś sam potem z głodu nie zdychał xD), ale to że ten sam chłop który je znalazł miał bide w domu to już pewnie szatan albo po prostu wina człowieka, zaprawdę miłosierny jest zbawiciel xD
  • Odpowiedz
@komuch92 Jakieś małe sumy to tak, ale taki best to w końcówce lat 90 koło dworca znalazłem portfel w którym było ok 430-440zł, 4 banknoty stuzłotowe i kilka drobniejszych nominałów. W portfelu nie było żadnych dokumentów, w sumie to nie było nic prócz kasy. Przehułałem wszystko w tydzień czy dwa na żarcie, słodycze i colę xD no i jakieś czasopisma z gierkami. Miałem wtedy z 12 lat.
Znalazłem jeszcze portfel parę razy
  • Odpowiedz
@komuch92: z takich wiekszych sum to jak bylem dzieckiem to 200zl w papierku jednym obok sklepu i tez dalem mamie i juz nie zobaczylem xD a na tamte czasy to bylo jeszcze cos a z 2 strony sam tez zgubilem pare razy (lub ktos mi ukradl portfel z tylniej kieszeni) ale to juz bedac doroslym
  • Odpowiedz
@komuch92:

W 2010r idąc przejściem podziemnym pod dworcem kolejowym w Krakowie zwróciłem uwagę pani idacej z przeciwka ktorej wypadł z kieszeni portfel. Pozdrawiam panią, pewnie siedzi na tagu przegryw I to czyta.
  • Odpowiedz