Wpis z mikrobloga

hej, mam taki problem z g2 kroniki myrtany, mianowicie w rozdzile 2 z farma bremara probowalem zabic cieniostwora. Nie zrobilem tego. Potem poszedłem tam w rozdziale 3. Zabilem go i wywala mi caly czas acess violation po max minucie po wczytaniu tego sejva od momentu zabicia. I co tu ***** chodzi, mam juz 70h, lece pod maga,. Najlepsze jest to ze po tej sytuacji probowalem inny sejv, tez go #!$%@? i znowu acess violation() Z gory Wam dziękuję. Przepraszam za nieskladna wypowiedz ale tak mnie #!$%@? strzela z tym. #kronikimyrtany #gotujzwykopem #gothic, #gothic2
  • 4
@miroslaw-bojkowski: jak przescrollujesz tag to ktoś wcześniej dobrze napisał, że tu może równie dobrze pomóc odinstalowanie acrobat readera. Ja bym przeinstalował grę chyba i porobił jakieś szybkie myczki save/load i może zaskoczy. Jak grałem w KM to na samym początku Silbach i jakieś lasy wywalało mi grę średnio co 7 minut, potem przeinstalowałem grę i w sumie to samo. Jak wszedłem do Archolos magicznie przestało i przez większą część gry w