Wpis z mikrobloga

@raymond-placek: Ten tweet z łodzią to akurat fajny przykład manipulacji owym community comments. Przekleje moją odpowiedź na post pewnego usera tasującego się do owej opcji pod tym konkretnym przykładem.

I pewnie dlatego owa łódź nie była oznaczona jako transport dla wojska. Wszystko żeby zmylić przeciwnika.

Fun fact. Czy wiesz że Mercedes, Rolls-Royce czy BMW również pridukują sprzęt dla wojska i służb? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@kurczok: Jeżeli była by dla wojska/służb miała by odpowiednie papiery i przejechała by bez problemu. Nawet jeżeli był by fuckup i łódz by nie przejechała myślę że przy całym tym zaangażowaniu ukraińskiego aparatu państwowego adresat nie omieszkał by upomnieć się w social mediach jojcząc na złych pro putinowskich protestujących.

Papierów nie było więc możemy się spierać tylko o to który to model jachtu był pod plandeką.
@kurczok:

Być może miałaby, być może nie - dopóki nie wiesz co jest pod spodem sugerowanie czegokolwiek JEST manipulacją. KROPKA.

Idąc twoim tokiem rozumowania w owym "sprostowaniu" sugerują że to łódź dla wojska/służb co jest również manipulacją bo nie wiemy co jest pod plandeką. Miło mi że się zgadzamy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wszak najnowszy SUV Mercedesa równie dobrze może być dla wojska a skoro nie ma