Wpis z mikrobloga

@Davy27: Każde dziecko w Polsce to patologia? Ja rozumiem narrację, że trzeba ograniczyć wydatki państwa, ale czepianie się wyłącznie dodatku socjalnego dla DZIECI robi się nudne.
@mozgen: inb4 przed następnymi wyborami te obrazki będą używane żeby udowodnić, że PiS będzie tak naprawdę walczyć z rozdawnictwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Davy27

@mozgen: eh no poprostu super. Rozdawnictwo dla patologii. Sami na to głosowaliście...


*pasek na tle Holeckiej z miną srającego kota*

DAVY27 Z TOTALNEJ OPOZYCJI PRZECIWKO WSPARCIU DLA POLSKICH RODZIN
@Davy27: bez podtrzymania socjałów nie da się wygrać z PiS, bo PiS już pokazał, że realizuje swoje kiełbasy wyborcze. Albo też oferujesz jakieś socjały i nie likwidujesz 500+, albo kończysz jako niszowa partia typu Konfederacja. Teoretycznie można obiecać jedno a zrobić drugie i np. je zlikwidować, ale socjalowi wyborcy ci tego nie wybaczą i w następnych wyborach znowu zagłosują za PiS...
Każde dziecko w Polsce to patologia? Ja rozumiem narrację, że trzeba ograniczyć wydatki państwa, ale czepianie się wyłącznie dodatku socjalnego dla DZIECI robi się nudne.


@CudMalina: Za pisu 500+ to kasa dla patologii, za peło 800+ to pieniążki dla biednych dzieci, których nie można zabierać xDDDD
Pisałem już wcześniej, że zaczną się takie fikołki wyborców koalicji aż pospadamy z krzeseł xDDDDDD