Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nigdy mnie #dzieci nie kręciły (bez skojarzeń). Brat, kuzyn zachwycali się obcymi dzieciakami, a ja traktowałem je jak powietrze. Nie myślałem że będę dobrym ojcem, ba, nie myślałem że będę ojcem.
Ale wiecie co? Facet nie powinien pokazywać uczuc, dlatego ten anonim, to po pierwsze. Po drugie. Za moje młode dałbym się pociąć. Nie widzę świata poza nimi. Chce spędzać z nimi cały czas. I #!$%@? wzruszam się jak robią pierwsze kroki, występują w przedszkolu na akademii, albo pokazują swoje pokraczna rysunki.
Niestety mam potomstwo w późnym wieku (pierwsze jak miałem 40 lat) i żałuję że tak późno. Czasami nie mam już sił, kręgosłup odmawia itp i zaczynam się bać, że mogę nie dożyć wnuków. Nawet w duchu się śmieje że w przypadku wpadki opierdziele a w zaciszu będę skakał z radości.
Aha, nadal obce dzieciaki traktuje jak powietrze, a pisząc to mam łzy w oczach. Moje dzieciaki mnie zmiekczyły.
#zalesie #wyzanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@Marek_Tempe: znam tę tezę, ale akurat tego nie czytałam. To jest jedna z możliwości, w zasadzie wiąże się to trochę ze schematami funkcjonującymi w rodzinach