Wpis z mikrobloga

Jakaś sensowna cenowo (czym taniej, tym lepiej) alternatywa dla mężczyzny, który uwielbia Terre d’Hermes? Podpowiedźcie, co wziąć pod uwagę, by nie zbankrutować, a miało jakaś jakość.
#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
@miekki_am: niestety nie ma alternatywy - fattan jest moim zdaniem tanim i miernym klonem intense vetiver (a nie klasycznego edt), montale red vetiver też niestety ma podjazdu

Terre nie jest już nawet alternatywą dla samego siebie po tym jak został bestialsko wykastrowany (to samo powinno spotkać tego s.k.u.r.w.y.s.y.n.a w hermesie, który podjął decyzje, żeby to zrobić) - ulubiony zapach poszedł się #!$%@?ć w dupe ()
Miauczynskiadasadam - @miekki_am: niestety nie ma alternatywy -  fattan jest moim zda...

źródło: IMG_2528

Pobierz
  • Odpowiedz
@sruba_m3: Pierwszą flache dostałem jakieś 10 lat temu i był to całkiem mocny zawodnik, cały dzień trwałości z fajną projekcją, perfumy popsuli pare lat temu, batche z ostatnich paru lat w połowie dnia już nie istnieją, obecnie mam flache chyba z 2020 i do tej pory zużyłem ledwo połowe, bo aż żal sie tym psikać jak po paru godzinach nic nie czuć, overspray #!$%@? daje
  • Odpowiedz