Wpis z mikrobloga

Nareszcie jest, InPost chyba wszystkich pracowników przydzielił do paczkomatów bo tradycyjnemu kurierowi zajęło cały tydzień dostarczenie paczki, status sprawdzałem codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@snickersfgh Fantastyczna paczka! List trzymający w napięciu - dostałem instrukcję, żeby zacząć od niego i po kolei otwierać każdą z 7 paczek jak przyjdzie na to pora ;) A jaki długi! Masz podobne pismo do mojego, więc rozczytałem bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój mikołaj zlustrował mnie konkretnie - nawiązał do wpisów nawet z 2015 roku, @snickersfgh że też chciało ci się czytać moje kocopoły :D

Dla ciekawskich mirków dostałem: zimowe skarpety z alpaki, klocki CADA (dobry wybór, testowałem jeden zestaw typu technic od nich i jakość była świetna), koszulkę, słodycze (w tym snickers ( ͡° ͜ʖ ͡°)) , gry na Steama (i to nie byle jakie, same osobiste rekomendacje), własne wyroby w tym piwo, którego nie mogę się doczekać, żeby spróbować. Normalnie już bym degustował ale jeszcze dochodzę do siebie po chorobie, może w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@snickersfgh: Nie będę się tu rozpisywał bo nie jestem dobry w cukierkowych opisach, napiszę jeszcze na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszę się, że wziąłem udział w tegorocznej edycji, przypomniałem sobie, że na tym portalu są też zajebiści ludzie, a nie sami degeneraci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka #pokapake
JackBauer - Nareszcie jest, InPost chyba wszystkich pracowników przydzielił do paczko...

źródło: IMG_20231215_203645_850

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz