Wpis z mikrobloga

@patryk_66: a ja się zwyczajnie nie zgadzam.
Cudze życie seksualne to nie jest ani mój ani twój problem więc żaden ostracyzm nie powinien wjeżdżać. Niech kazdy żyje jak chce.

Istnieją państwa i populacje gdzie twoje postulaty są wdrożone w życie - Arabia Saudyjska, jakieś afrykańskie plemiona. Nie żyje się tam lepiej niż w wyuzdanym pierwszym świecie.

Może #niepopularnaopinia ale uważam że nie istnieje powiązanie między seksem a moralnościa,
  • Odpowiedz
@thorgoth: ale ty rozumiesz że taki stan rzeczy będzie trwał.do.momentu wyginięcia populacji ( dzietność + upośledzone pokolenie samotnych matek ).

Tak trochę jest to moja sprawa jeśli mi zależy na kontynuacji narodu i kultury.

A najbardziej to jest moja sprawa jeśli ja mam dzieci i będą musiały walczyć o przetrwanie bo mój naród popełnił genetyczne seppuku.
  • Odpowiedz
@shogu: i tylko slutshaming uratuje nas przed wyginięciem populacji?

Pozwole sobie się nie zgodzić. Turcja ma w porównaniu ze światem zachodnim ultra-konserwatywne podejście do seksualności i dzietność też im zjechała poniżej 2.0

Jeśli już mam płynąć na titanicu to wole z winem, orkiestrą i tinderem niż leżąc krzyzem w okrętowej kaplicy.
  • Odpowiedz
Cudze życie seksualne to nie jest ani mój ani twój problem


@thorgoth: Jak zaczynasz się swoim życiem seksualnym dzielić w internecie to musisz się liczyć z tym, że Cię ludzie zaczną osądzać i komentować. Jak na ulicę wyjdziesz w prowokacyjnych ciuchach to też można powiedzieć, że to nie jest sprawa innych osób jak kto chodzi ubrany. Ale są pewne niepisane granice których nie powinniśmy przekraczać.
Bo inaczej pójdziemy w kierunku
  • Odpowiedz
Jak zaczynasz się swoim życiem seksualnym dzielić w internecie to musisz się liczyć z tym, że Cię ludzie zaczną osądzać i komentować.


@andbatros: aye sir ale tu wchodzimy w delikatną przestrzeń. Ocena dowolnego zjawiska w wymiarze indywidualnym jest ok, tworzenie nagonki (a o to zdaje się chodzi OPowi) już jest dużo mniej ok.

Ale są pewne niepisane granice których nie powinniśmy przekraczać.

Problem w tym że na przestrzeni pokoleń te
  • Odpowiedz
@thorgoth:
"i tylko slutshaming uratuje nas przed wyginięciem populacji"

Walczysz z argumentem którego nie powiedziałem gratuluję IQ

Ja ci powiedziałem dlaczego ludzie mogą się będą się interesować seksualnością innych. I dlaczego czesto nie jest to w ich interesie żeby
  • Odpowiedz
Ja ci powiedziałem dlaczego ludzie mogą się będą się interesować seksualnością

@shogu: masz problem z kohrentnym formułowaniem myśli i na dokładkę próbujesz mnie obrazić. Chyba dostaniesz awans.
  • Odpowiedz
@thorgoth:

Pozwole sobie się nie zgodzić. Turcja ma w porównaniu ze światem zachodnim ultra-konserwatywne podejście do seksualności i dzietność też im zjechała poniżej 2.0

jak dobrze, że Turczynki nie #!$%@?ą się z obcokrajowcami, a nie czekaj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz