Wpis z mikrobloga

Hej, wybieram się na weekend do Barcelony i chciałbym na pewno wejść do Sagrady i parku Guell. Czy ktoś był i te kolejki są takie wielkie i lepiej to zarezerwować online? Jedyny minus taki, że musiałbym jakoś wyrobić się na te dwie atrakcje na daną godzinę, a to wiadomo różnie bywa w obcym kraju
#barcelona #sagrada #hiszpania
  • 7
  • Odpowiedz
@michal-dziadkowiec: tylko online, kolejki są tam gigantyczne. wątpię żeby dobrym pomysłem było to robić w jeden dzień, rozdziel to na dwa dni, ja w maju zrobiłem jeden i pluje sobie w pysk że na taki głupi pomysł wpadłem....
  • Odpowiedz
@michal-dziadkowiec: od siebie dodam że polecam knajpkę DON KILO, wiem że to włoska kuchnia to może nie Twój cel w Hiszpanii, ale najlepsza neapolitańska pizza jaką w życiu jadłem, a jako grubas podróżnik wiem co mówie ;)
  • Odpowiedz
@michal-dziadkowiec: spokojnie rezerwuj, jak masz na konkretną godzinę to jedyną kolejkę zobaczysz jak będziesz chciał wejść na wieżę, w Parku Guel z tego co pamiętam nie trzeba kupować biletu na godzinę i kupisz go spokojnie przy kasach
  • Odpowiedz
ta pierwsza :)
C/ de Còrsega, 398, L'Eixample, 08037 Barcelona, Spanje

W sumie to jest to samo podobno, ta sama knajpa ale jednak w tej bylem i ja i zawsze jestem i nie ma szans że nawet spróbuje innej :)
  • Odpowiedz