Wpis z mikrobloga

  • 1
@szuleer: wlasnie nie moje xd jak przyszedlem na wachte to chlopaki byli na skrzydle, myslalem ze palą i zająłem sie swoimi sprawami xd ale podobno byl troche szybszy od samolotu, zajelo mu kilka minut aby przeleciec cale niebo, na pewno wystarczajaco aby ktos go zobaczyl, wyciągnął telefon i zdążył zrobić kilka zdjęć, okolice stanów z tego co pamiętam, wschodnie wybrzeze gdzies w tzw "trojkacie bermudzkim"
  • 0
@3wolny: wlasnie juz do konca nie pamietam gdzie to bylo bo kolo rownika tesz plywamy, ale to raczej stany, bo kojarzyłem baze lotnicza w charleston i mowilem ze pewnie jakas super rakieta albo tajny samolot a oni woleli wierzyć ze kosmici:P
  • 0
@Marek_Tempe nie koniecznie, widzialem glony tak swiecace ze wygladalo to jak bitwa czarodziejow, widzialem starlinki muska, widzialem wieloryby, latajace ryby liczone w setkach, spadajace gwiazdy, samoloty narcos nad karaibami, popisy amerykanskich topgun, okrety podwodne, no z polowe rzeczy do zobaczenia widzialem i nie mam pojecia gdzie to bylo :p i jebnela.w nas kiedys morska trąba powietrzna znaczy tornado xd
  • 0
@Marek_Tempe Gdyby Alien mi w nocy na wachcie zajrzał przez okno to raczej wziąłbym wiadro wody i zapolował na żartownisia :p jestem sceptycznie nastawiony do wszystkiego, ci3żko tez mi zaimponować:p