Wpis z mikrobloga

Mam źle doświadczenia więc wolę zapytać:P

Dobrze mi sugeruje GPS że jak będę jechał S11 przez Dąbrówkę na #poznan i zjadę na A2 na zjeździe w Głuchowie to ten odcinek A2 od zjazdu Głuchowa do Poznania (jadę do #ikea ) jest bezpłatny?
  • 8
@Joxek: CZekaj czekaj, ja się zgubiłem.
Jedziesz z północy przez węzeł Poznań ZACHÓD wjeżdżasz na A2/S5/S11 obwodnicę Poznania.
Potem zjazd na węźle Poznań KRZESINY do Centum.

Tak, obwodnica jest darmowa.
Tak od 14.30 do 17 życzę powodzenia w korku na zjazdach szczególnie na S11 na Krzesinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Franzowaty - @Joxek: CZekaj czekaj, ja się zgubiłem.
Jedziesz z północy przez węzeł P...

źródło: mapa

Pobierz
@Joxek: Jutro to spokojnie będzie na trasie. Ale IKEA w sobotę to nienajlepszy pomysł. Zjeżdza się połowa województwa chyba ... a sorry..... No tak, Ty też.

Na parkingu będzie ciasno i korki do wyjazdu. Aczkolwiek bliżej 19 powinno sie rozładować. Czasem warto zostawic auto przed M1. Kawałek do dojścia ale wyjazd dużo lepszy.
Sama IKEA, sklep jak każdy inny,
@Joxek: Ja często zostawiam w soboty pod M1, ale przyjeżdżam około 15 więc jest tam FULL.
Po odbiór zakupów czy pasażerów/rodzinkę zawsze potem można podjechać pod strefę odbioru towarów. Tak są wyznaczone miejsca tylko na załadunek pojazdu.

O 19 powinno być luźniej na wyjeździe natomiast w okolicach 15 oba ronda często stoją.
Franzowaty - @Joxek: Ja często zostawiam w soboty pod M1, ale przyjeżdżam około 15 wi...

źródło: IKEA

Pobierz