Wpis z mikrobloga

@Tabasco666: w 2017 on jeszcze pracował na budowie, dopiero jakoś na przełomie 2017/18 ze względu na m.in. problemy z korzonkami rzucił robotę, choć jeszcze w pierwszych miesiącach 2018 (m.in. w słynnej serii "historia z knurem") zapewniał, że lada chwila planuje wrócić do pracy. No ale nie wrócił, a zamiast tego zaczął ładować żubry już zupełnie bez opamiętania xD To kolejny powód, dla którego materiały z 2017 różnią się od tych późniejszych
  • Odpowiedz
  • 7
@Lukaszex293: Dokładnie tak. Na początku 2018 roku pojawił się jeszcze filmik z budowy pt. Moja praca, ale później Żuberki go pochłonęły i przyjął swoją najlepszą formę wesołego wykolejeńca.
Tabasco666 - @Lukaszex293: Dokładnie tak. Na początku 2018 roku pojawił się jeszcze f...
  • Odpowiedz
@Tabasco666 Jak oglądałem te jego pierwsze filmiki, to myślałem, że to jakiś w miarę normalny typ. Do tego dochodziły legendy o byciu saperem, majstrem-budowlańcem, "elegancki" szalik, koszula, no oszukał mnie #!$%@? :D

Zachodziłem w głowę o co chodzi w tych gniotach i co łączy go z Kononowiczem. Magiczna atmosfera US17, które dopiero raczkowało.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: czej czej. co masz na mysli piszac

bo mało kto wiedział, z kim tak naprawdę mamy do czynienia i mógł snuć te swoje bohaterskie historie.


przeciez u menela to od zawsze bylo wiadomo ze to farmazon i pazerna swinia, ktora tylko mysli jak pieniadze od nas wziac.
powiem wiecej wtedy jarula nie mial absolutnie zadnych fanow (mimo ze ogladalnosc byla kilka razy wieksza jak teraz), wszyscy nim gardzili i go
  • Odpowiedz
  • 4
@k-pow: Mówisz o roku 2018. Wtedy faktycznie każdy już wiedział, że to zwykły menel naciągacz. W 2017 roku było deko inaczej, bo Jarek jeszcze pracował i wydawał się w miarę normalny. To były jego początki, więc nie wiedzieliśmy o nim zbyt wiele.
  • Odpowiedz
@Tabasco666 @Barszczukarp Były jeszcze jakieś filmy znad morza, a sam kanał nazywał się "Jarosław Andrzejewski". W awatarze widniały plecy bobolskiego watażki, a sam autor dobrze ukrywał swoje menelskie skłonności. Dopiero potem powoli wychodziło na jaw jego prawdziwe oblicze.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: chciałbym aby czasy menela wróciły. Kiedy to nie było rudego i kto chciał to tam przychodził. Nie ma Janka i Majora bez nich szkolna nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Teraz to wszyscy mądrzy, że Menela od razu wywąchali co to za typ. Jednak tak jak twierdzisz w 2017 sprawiał wrażenie w miarę rzetelnego i jeszcze nie był tak zdegenerowany. Jego upadek zaczął się od #!$%@? ze stanowiska w grudniu 2017, wtedy to po początkowym wzlocie jak zaczął nagrywać "historie z knurem" koniec końców osiągnął dno. Punktem zwrotnym w karierze był chyba jego surwiwal, jak zapowiadał że będzie jadł ćmy
  • Odpowiedz