Wpis z mikrobloga

@chwilowypaczelok nie cud świata jak całe gorące rano zaje$@ne gołymi cyckami xd Nie cud świata jak trójkąt z dwoma babami został dziś przez wykopków uznany jako największe osiągnięcie życiowe współczesnego faceta i top marzenie xd

Tak jak dzisiaj wybiło spermiarstwo na wykopie to chyba dawno nie widziałam.

@somskia ma rację.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@? o spermiarstwie a robote tu robi zasieg całej akcji i że sie to wydalo. Kazdy w dupie ma cycki i mało kto do tego konia wali. Obejrzałem, zasmiałem sie pod nosem i tyle. 99% LUDZI CHCE ZOBACZYC POPROSTU A NIE WALIC KONIA DO AMATRORSKIEGO FILMU JAKICH MILIONY W NECIE
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Technicznie rzecz biorąc w fantazji o trójkącie nie chodzi o sam akt seksualny tylko nadzwyczajny poziom akceptacji i podziwu.

Sama pomyśl kim musiałby w Twoich oczach być dany mężczyzna, żebyś chciała nie tylko pójść z nim do łóżka, ale też zrobić to przy szefowej, która jeszcze penetruje Cię dildosem, podczas gdy rzeczony mężczyzna nagrywa Cię komórką.

Na pewno musiałby być kimś lepszym (wg. Ciebie) niż facet, któremu ewentualnie dałabyś
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku bardzo ładne wytłumaczenie, dziękuję, ale nigdy bym się nie zgodziła z nikim na trójkąt choćby był bogiem także dla mnie to co mówisz to jakiś matrix. Propozycja trójkąta to dla wielu z nas od razu wypad. Po prostu inny typ człowieka inaczej traktujący seks. Tylko określony typ kobiet się w to bawi, a podniecają i dorabiają do tego ideologię spermiarze.
  • Odpowiedz