Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Kilka nurtujących pytań:
1. Czy bagieta pójdzie w styczniu do roboty czy znowu będzie mendził, że woleli jakiegoś brajanka lub pontoniarza.
2. Czy bagieta chodzi cały czas w jednej koszulce, czy ma ich kilka lub też łysy pozwala używać bagiecie pralki.
3. Czy żonokuzynka bagieta cierpi na jakąś przewlekłą chorobę? W UK i w Kampuczy jest albo chora / złe się czuje / jest zmęczona, o co chodzi ?
4. Czy bagieta serio wyjechał do Azji tylko po to, żeby robić żebrolajty z prezesem w zapuszczonej willi z wiecznie brudnym basenem?
5. Czy jest przewidziany jakiś ban za taką ilość pytań?
  • 7
  • Odpowiedz
@B1ES: 1. Myślę, że będzie teraz udawał, że chodzi do pracy i zmyślał jakieś historyjki z nowej roboty, żeby widzom nie przejadł się kontent z poszukiwania wymarzonej piekarenki i byłego szefa błagającego go o powrót.
  • Odpowiedz
@B1ES
1. Będzie marudził, że nie ma pracy dla ludzi z jego wiedzą.
2. Podejrzewam że może mieć kilka takich samych. Sam też mam koszulki i spodnie po kilka takich samych. Z tym że koszulek różne wersje też mam. Jest to w sumie wygodne bo przymierzasz, pasuje, to bierzesz 2 lub 3 pary i z głowy na jakiś czas.

3. Nie wiem
4. Widocznie nie ma za dużo hajsu, ale w
  • Odpowiedz
@B1ES: chłopie on na pół roku ma opowieśći teraz i będzie Polaków biedaków cisnął. Gościu który mieszka ponad 10 lat w Anglii a był zdziwiony że mu nikt mieszkania nie chce wynająć jak nie pracuje :D
  • Odpowiedz
@Jaroszek_na_emigracji jeśli możesz odnieś się do powyższych pytań na Twój temat, które nurtują ludzi na tym tagu (mnie osobiście nie bo Ciebie nie oglądam, zawołałem tylko bo widziałem, że masz tu konto, więc możesz sam odpowiedzieć na pytania do Ciebie)
  • Odpowiedz
Spieszę z odpowiedziami. Bardzo subiektywna optyka, aczkolwiek zawsze jestem skłonny ku obiektywnej analizie.

1. Ma chyba jeszcze poczucie poduszki finansowej, aczkolwiek jego kanal ma tendencje 'ale to bardzo' spadkowe - na dzien dzisiejszy, listopadowe statystyki plasuja sie w okolicach 45% jego najlepszego miesiąca tego roku ( czerwiec ) , kiedy chwalił się pieniędzmi - gdzie otrzymał przed opodatkowaniem £2354 , co daje jakies 1800 na reke - ale, on wtedy pracował, czyli miał dodatkowe źródła i mogl sie czuc 'jak panisko' - on nic nie musi. No ale w listopadzie, to bylo jego jedyne zrodlo utrzymania - i biorac pod uwage liczby / proporcje zarobil, nie- jak krzyczal na live £3000 ale... £1060 - co jest bliskie statystykom z socialblade.com
https://socialblade.com/youtube/channel/UC5jkTt04ylacGXU4Qu76Bxg/monthly

Mowil, ze nie ujawni ostatnich statystyk, czyli potwierdzil moje
  • Odpowiedz