Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Kilka nurtujących pytań:
1. Czy bagieta pójdzie w styczniu do roboty czy znowu będzie mendził, że woleli jakiegoś brajanka lub pontoniarza.
2. Czy bagieta chodzi cały czas w jednej koszulce, czy ma ich kilka lub też łysy pozwala używać bagiecie pralki.
3. Czy żonokuzynka bagieta cierpi na jakąś przewlekłą chorobę? W UK i w Kampuczy jest albo chora / złe się czuje / jest zmęczona, o co chodzi ?
4. Czy bagieta serio wyjechał do Azji tylko po to, żeby robić żebrolajty z prezesem w zapuszczonej willi z wiecznie brudnym basenem?
5. Czy jest przewidziany jakiś ban za taką ilość pytań?
  • 7
@B1ES
1. Będzie marudził, że nie ma pracy dla ludzi z jego wiedzą.
2. Podejrzewam że może mieć kilka takich samych. Sam też mam koszulki i spodnie po kilka takich samych. Z tym że koszulek różne wersje też mam. Jest to w sumie wygodne bo przymierzasz, pasuje, to bierzesz 2 lub 3 pary i z głowy na jakiś czas.

3. Nie wiem
4. Widocznie nie ma za dużo hajsu, ale w angkor
Spieszę z odpowiedziami. Bardzo subiektywna optyka, aczkolwiek zawsze jestem skłonny ku obiektywnej analizie.

1. Ma chyba jeszcze poczucie poduszki finansowej, aczkolwiek jego kanal ma tendencje 'ale to bardzo' spadkowe - na dzien dzisiejszy, listopadowe statystyki plasuja sie w okolicach 45% jego najlepszego miesiąca tego roku ( czerwiec ) , kiedy chwalił się pieniędzmi - gdzie otrzymał przed opodatkowaniem £2354 , co daje jakies 1800 na reke - ale, on wtedy pracował, czyli