Wpis z mikrobloga

Analizuję ranking na przyszłe sezony i to, co Raków zrobił dziś może nam się srogo odbić za 3 lata.

Proszę sobie rzucić okiem na ranking za ten okres. Mogliśmy odskoczyć Austriakom. Gdyby Raków awansował mielibyśmy w grze 2 drużyny oni 0, tak to mamy po równo i minimalnie ich wyprzedzamy w rankingu 2026.

Dla przypomnienia 15 miejsce daje 2 drużyny w kwalifikacjach do LM. Piszę to, bo chciałbym tego dożyć, choć symbolicznie, gdyż wtedy ma się 5 zespołów w europejskich pucharach i pewnie od razu byśmy wylecieli.

Do dziś pamiętam jak minimalnie za czasów świetności Wisły brakło nam do tego jednego pozytywnego wyniku. Wyprzedziła nas wtedy Norwegia

#mecz #ligaeuropy #ligakonferencji #ligakonferencjieuropy #ligaeuropy ##!$%@? #europejskiepuchary #ekstraklasa #pilkanozna #uefa
Erimar - Analizuję ranking na przyszłe sezony i to, co Raków zrobił dziś może nam się...

źródło: Ranking

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Erimar: Nie dramatyzujmy, Austria jak Sturm dobrze nie wypadnie na wiosnę (w co wątpię) to jest na rankingowej zjeżdżalni, a my mamy ten komfort, że punktację mamy względnie łatwą do poprawiania jeszcze przez 3 lata. Ważniejsze jest, żeby się w eliminacjach nie zesrać jak Lech. Ten sezon nam ciążył nie będzie i to jest ważne, Raków zrobił dobrą robotę rankingowo.
  • Odpowiedz