Wpis z mikrobloga

no #!$%@?, pytanie o życie wszechświat i całą resztę xD

skąd się wzięły w twoim języku takie słowa jak kodeina, jak słag, jak propsy, jak hajs, jak dziwki?

trochę #bekazrapsow i bardziej #swag ale większa #bekazdziennikarzyn które naskakują na tego dzieciaka jak nie wiem. Dobrze, że chociaż ojciec go broni

btw nie sądziłem, że będę miał kiedyś okazję oglądać Dzień Dobry TVN w którym poruszany jest temat purple drank xD #rap #kodeina
SiekYersky - no #!$%@?, pytanie o życie wszechświat i całą resztę xD 

skąd się wzięł...
  • 13
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Boże ale temat sobie znaleźli, toż najpewniej umrze biedny chłopaczyna od takiego słownictwa. Też w jego wieku wymyślałyśmy jakieś wulgarne wierszyki z koleżankami i nie wydaje mi się, żeby to było coś nienormalnego, ot, dorastanie i fascynacja światem dorosłych.
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Wyłączyłem po dwóch minutach, bo żenadłem z tych dziennikarzy. #!$%@?ąc od faktu, iż jego tekstu zjadają połowę polskiej sceny xD - dzieciak, owszem, robi z siebie idiotę (przez dostępność do neta niestety publicznie) i pewnie za parę lat pożałuje tego swaggerskiego wybryku, ale - do cholery - hieny zachowują się co najmniej jakby wymordował rodzinę małych kotków. No kurdebele - na pewno np. ten w niebieskim kubraczku nie rysował
  • Odpowiedz
@SiekYersky: poziom żenady sięgnął zenitu.

Najbardziej rozwalają mnie teksty tego 9 latka czy nawet jego ojca - "tu nie chodzi o pieniądze"

A przedtem nawija o tym jak chce by jego syn by sławny, pewnie dlatego, że im się nie przelewa stąd sława = pieniądze i gadanie o tym, że nie chodzi o kasę jest
  • Odpowiedz