Wpis z mikrobloga

@Catmmando: myjka ciśnieniowa, odkurzacz, przedłużacz pod kino na ogrodzie, lampki choinkowe ładkwanie telefonu jak jesteś na dworze i miliona innych rzeczy. Ja mam 3 wokoł domu. Jak coś robię z elektronarzędziami nie przeciągam przedłużacza z domu.
  • Odpowiedz
@Catmmando: Odkurzacz, prostownik od akumulatora, ozonator, Karcher, jakieś prace w ogrodzie czy przy kładzeniu kostki, no od #!$%@?@ powodów. Gniazdka obowiązkowo od strony podjazdu/garażu i na tarasie
  • Odpowiedz
  • 0
@Zabi96: @emdey patrzyłem i przeważnie te gniazda są w #!$%@? szpetne, jedyne co znajduję to te jebitne natynkowe z oczojebną czerwoną/niebieską klapką

chyba, że źle szukam i da się kupić gniazdo 3-fazowe elewacyjne podtynkowe do schowania w warstwie izolacji?
  • Odpowiedz
@Catmmando: Można jeszcze stosować gniazdo/wtyczke żeby podłączyć agregat na zewnątrz i zasilić dom. Jeżeli gniazdo natynkowe jest szpetne to zobacz sobie to: Link .Jakąś konstrukcje pod elewacje wymyśleć i wygląda ładnie.
  • Odpowiedz
@Catmmando: Zawsze możesz to zrobić 'za klapką' i po prostu schować to w jakiejś estetycznej skrzynce jak ci przeszkadza ;) szare drzwiczki i będziesz otwierał tylko jak używasz
  • Odpowiedz
@Sharley_demens: @Zabi96 Przecież OP pyta o gniazdo trójfazowe a Wy mu mówicie, że odkurzacz się podłącza xD

@Catmmando Najbardziej prawdopodobne są dwa wyjścia:

- generator spalinowy na wypadek braku prądu
- (jeśli to goły kabel a nie gniazdo) wyprowadzenie pod dodatkową skrzynkę elektryczną w ogrodze z której będziesz mógł rozbudowywać instalację
  • Odpowiedz