Wpis z mikrobloga

#metal #deathmetal
#cultowe (1215/1000)

Ulcerate - Stare into Death and be Still z płyty Stare into Death and be Still (2020)

Poznałem ich dyskografię parę lat temu, w całości na raz. Mega przypadli mi do gustu.
Płyta którą dziś tu przytaczam wyszła później, więc już na nią "czekałem", no i szczena mi odpadła przy pierwszym odsłuchu i kolejnych. Album #!$%@? głowę i daje wytchnienie atmosferycznymi rzeczami na zmianę. Do tego, pałkera #!$%@?ło - polecam ich nagrania z koncertów z kamerą nad zestawem.

Dla mnie to najciekawsza "nowa" (ta, nowa z 20-letnm stażem) kapela spośród tych grających metal, nazwijmy to, ekstremalny.

W tym konkretnym numerze moją uwagę przykuł repetytywny, ale jakże bujający fragment w outro, z wkółko granym tym samym riffem: od 5:30 <3

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #deathmetal
#cultowe (1215/1000)

Ulcerate - Stare into Death and...
  • 2
  • Odpowiedz