Wpis z mikrobloga

Już #!$%@?ąc od tego jak to zostało zrobione to oglądanie lewarków co niedawno krzyczeli o "katotalibanie" i o całkowitym usunięciu symboli religijnych z miejsc publicznych broniących możliwości odprawiania uroczystości na rzecz religijno-etnicznej czystki jest bardzo zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do potencjalnej kary dla Brauna wymierzonej przez sąd ciekaw jestem jak się będzie mieć do np. do wyroku w sprawie fizycznej napaści za poglądy na działacza pro-life gdzie jest filmik z tym jak został pobity.

Postanowieniem z 27 marca tego roku Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w Warszawie (sędzia Monika Louklinska) umorzył sprawę. Jak wynika z uzasadnienia decyzji, atak nie miał podłoża narodowościowego, czy rasowego, a samo zachowanie oskarżonego zostało wywołane nagłymi i skrajnymi emocjami, jakie wzbudził widok furgonetki. Okoliczności te pozwoliły sądowi uznać zachowanie agresora za praktycznie nieszkodliwe. Wedle sądu nie sposób przyjąć, by czyn oskarżonego miał charakter chuligański. Uznał bowiem, że oskarżony dał wyraz swojemu rozgoryczeniu postawami, jakie prezentują środowiska Pro Life.


atak nie miał podłoża narodowościowego, czy rasowego

a samo zachowanie oskarżonego zostało wywołane nagłymi i skrajnymi emocjami, jakie wzbudził widok furgonetki

Okoliczności te pozwoliły sądowi uznać zachowanie agresora za praktycznie nieszkodliwe. Wedle sądu nie sposób przyjąć, by czyn oskarżonego miał charakter chuligański. Uznał bowiem, że oskarżony dał wyraz swojemu rozgoryczeniu postawami, jakie prezentują środowiska Pro Life


Zamienić furgonetkę na żydowską świecę, środowiska Pro Life na judaistyczne (e.g. opinia o gojach i Jezusie) i w sumie mamy analogiczną sytuację do umorzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu w sumie nie był to nawet atak na osobę tylko na obiekt, rzecz. Reszta co dostała pyłem to efekt nieprzemyślenia i głupoty.

#polityka #sejm #braun #konfederacja #bekazlewactwa
  • 14
@Parmenides69: Jednolitość prawa wbrew pozorom nie znaczy, że dwie odrębne sprawy możesz traktować jak te same xD To, że Braun złamał kilka paragrafów nie znaczy, że możesz go bronić używając argumentów rodem z przedszkola typu " a bo gdzieś tam, w innej sprawie coś ktoś innego zrobił, ale to było lewactwo wysoki sądzie", ty pseudowolnościowcu xD
Zamienić furgonetkę na żydowską świecę, środowiska Pro Life na judaistyczne (e.g. opinia o gojach i Jezusie) i w sumie mamy analogiczną sytuację do umorzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Parmenides69: Nie mamy analogicznej sytuacji, bo w sejmie odpalanie menory nie miało na celu szerzenia nienawiści do jakiejkolwiek grupy społecznej. A nienawiść do osób LGBT jest sensem istnienia tych ciężarówek od organizacji pro life.

Z jednej strony mamy walkę
@AlbertoBarbosa: Dobra po stylu wypowiedzi i avatarze widzę że nie ma sensu tego kontyuować. Powodzenia gdy Zenek za kradzież 1000zł dostanie prace społeczne a ty za kradzież 1300zł kilka lat więzienia bo to diametralnie różne sprawy. Też zapoznanie się np. z systemem sprawiedliwości w USA byłoby dobrym pomysłem żeby zrozumieć jaki jest tego sens.

@BayzedMan Czy ty rozumiesz język polski, czy na ukraiński trzeba tłumaczyć? Przecież nigdzie nie napisałem o powodach
To jest jakaś pokrętna interpretacja rzeczywistości przez lewicę na jej korzyść. Tak, jak cię zacznę tłuc za szerzenie poglądów na temat aborcji to nie jest manifestacja nienawiści, zwykła dyskusja. No ale czego się spodziewać po ludziach co antifę popierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Parmenides69: Napisy, które sugerują, że homoseksualiści to pedofile jak najbardziej są manifestacją nienawiści do osób homoseksualnych. Zresztą ja nie twierdzę, że to jest dyskusja.
@AlbertoBarbosa: Jak na razie sobię dobrze radzę więc powodzenia nie potrzebuję xDDDDDDDDDDDDDD

Prostacki styl wypowiedzi, miesiąc temu założone konto i 24/7 spam polityczny na Konfederację... kolejne multi, Jarusek?

@NonOmnisMoriar To jest inna sytuacja, tutaj koleś miał nagrane jak jakiś "aktywista" otwiera mu drzwi i zaczyna go bić. Ewidentna napaść ale jak widać to dla sądu sposób "wyrażania opinii". Więc ciekaw jestem jak potworny atak na świeczkę zostanie zinterpretowany w sądzie patrząc
To jest inna sytuacja, tutaj koleś miał nagrane jak jakiś "aktywista" otwiera mu drzwi i zaczyna go bić. Ewidentna napaść ale jak widać to dla sądu sposób "wyrażania opinii". Więc ciekaw jestem jak potworny atak na świeczkę zostanie zinterpretowany w sądzie patrząc na wyrok w sprawie podobnej pod pewnymi względami (napaść podyktowana różnicą w przekonaniach) ale w sumie dużo cięższą z racji że doszło do pobicia.


@Parmenides69: Tak, ale ten koleś
Tak, ale ten koleś świadomie jeździł z ciężarowką z transparentami, które miały na celu szerzyć nienawiść do jakiejś grupy ludzi, której sam nienawidzi. Jak najbardziej był to uzasadniony i usprawiedliwiony atak


@NonOmnisMoriar: Mówimy o polskim prawie a nie o lewicowej fantazji na temat tego co jest "szerzeniem nienawiści" i kto kogo może za to zaatakować. To co zrobił jasno łamie prawo karne, są na to twarde dowody a jednak wyroku skazującego
Mówimy o polskim prawie a nie o lewicowej fantazji na temat tego co jest "szerzeniem nienawiści" i kto kogo może za to zaatakować. To co zrobił jasno łamie prawo karne, są na to twarde dowody a jednak wyroku skazującego nie dostał.


Reszta to dzikie teorie, już pomijam to spłaszczenie żydzi = judaizm więc każdy kto przeciw judaizmowi to "antysemita".


@Parmenides69: To nie jest fantazja, a zwykły fakt. Patologia z organizacji Pro-life
To nie jest fantazja, a zwykły fakt. Patologia z organizacji Pro-life pojawia się przy każdym Marszu Równości i pokazuje tam transparenty sugerujące, że homoseksualiści to pedofile i jest to manifestacja nienawiści do osób homoseksualnych.


@NonOmnisMoriar: Musicie zrozumieć - to że się z kimś nie zgadzacie nie znaczy że powinien być za to ukarany i cenzurowany. Wiem że to trudne ale na tym polega wolność słowa i to że ktoś mówi coś
Musicie zrozumieć - to że się z kimś nie zgadzacie nie znaczy że powinien być za to ukarany i cenzurowany. Wiem że to trudne ale na tym polega wolność słowa i to że ktoś mówi coś co ci się nie podoba daje Ci prawa atakowania go.


@Parmenides69: Nie chodzi o różnicę zdań, a o propagowanie nienawiści w postaci sugerowania, że osoby homoseksualne są pedofilami.

Właśnie o to chodzi że ma, z