Wpis z mikrobloga

@elena-mary: Jest jeszcze U Gruzina, ale to sieciówka więc możesz gdzie indziej podejść.
Garage Burger jest mocno średni, a w zimie dodatkowo po prostu Ci ciuchy zaśmierdną.
Chińczyk to taki typowy chińczyk na szybkie jedzenie, ale też nie polecam bo ciuchy ci będą śmierdzieć.
Kebab jest naprawdę cienki i szczerze nie polecam dawać mu szansy. Kumpel dwa razy brał, dwa razy miał cyrk z żołądkiem.
Nocne Gastro to jak faktycznie tam
@BudgetRevolution: Ceny w FAM są takie same jak w innych multitapach jak nie wyższe. Więc nie wiem kogo one mają odstraszać.

Tu nie chodzi o bycie biedakiem. Zwyczajnie jak mam do wyboru np. dwa ciemne piwa i mam dać te 20 zeta za nie to chociaż chciałbym spróbować czy mi podejdzie całe 0.5.

Ostatnio jak u nich byłem to desek degustacyjnych też się nie chciało robić bo #!$%@? robotą byli, wcześniej
@Iudex: Każdy ma prawo do swojego zdania. Dla mnie oni dalej są naprawdę świetni bo cały czas od tych paru lat trzymają poziom. 3 wizyty ze znajomymi w Oliwie i Ogniu i 3 razy wychodziłem rozczarowany. Do Vaffy w kolejkach mi się stać nie chcę.
Co do reszty to ceny są podobne jak w Sii przecież, a piwo chociaż w knajpach obok nie jest tak drogie jak w tych pizzeriach i
@Darth_Gohan: nie wiedzialem, ze tam tak jest. Faktycznie dziwne, tez czesto prosze o lyczka na sprobowanie jak jestem w multitapoe, moze akurat w famie nie prosilem nigdy i dlatego nie zwrocilem uwagi. Na pewno jak tam teraz pojde to poprosze i sprawdze reakcje xd jak mi odmowia to ich wysmieje