Wpis z mikrobloga

Kojarzycie tego "żyda", którego namiętnie wstawiają ostatnio prawicowe wykopki w obronie Brauna?

To nie jest żaden żyd, tylko baran z Młodych dla Wolności, Jakub Bartosz Sadowski. Aktor występujący w serialu "Policjantki i policjanci" i w teatrze. Niesamowite, że ludzie wciąż to łykają.


Wyłącz telewizor, włącz myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#sejm #polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #fakenews
LukaszN - Kojarzycie tego "żyda", którego namiętnie wstawiają ostatnio prawicowe wyko...

źródło: GBTsjiyW8AAt66C

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@LukaszN
Ja nie wiem kto po obejrzeniu jakichś jego filmików mógł uwierzyć, że to prawdziwy Żyd. Choć zapewne takich nie brakuje wśród jego fanów...XD
  • Odpowiedz
@mindrape: ale po co weryfikować źródła? xd przecież konfie i wykopkom (braunowi też) zwykle wystarczą nagłówki newsów, pierwsze wyniki w google (braun je cytował w sejmie jako argument xD) , oraz jak widać filmiki z jutuba, które nawet nie próbują ukrywać że są parodią czy tam kłamstwem xd
  • Odpowiedz
@LukaszN: Ale troll w sumie wyrafinowany, ja tego gościa znam od dobrych 5 lat, i on regularnie robi te filmy.

Co prawda jest to oczywisty trolling, te pejsy na czole, stereotypowy strój czy ten udawany akcent, ale dużo osób na to się łapie, w tym ja za starych czasów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kak_tsap: Ja to jestem w sumie w szoku że ktoś się w ogóle może na to złapać xD
Sam nie jestem jakimś ekspertem od judaizmu czy żydów ale koleś na kilometr śmierdział udawanym żydem i to było widać i słychać.
  • Odpowiedz
@kondziu96: Ja rozumiem że taki 15 letni kuc, co zna żydów tylko z tych śmiesznych obrazków na łykop.ru w się na to złapie, ale nie, że dorosły człowiek łyka tak oczywistego trolla.
  • Odpowiedz
@galicjanin: ale wiesz #!$%@?, że kilka lat jest znany a jakoś lewactwo nie mówiło o tym, że to żyd udawany? XDDD
A teraz masz sraczkę o to, że lewactwo o nim coś wiedziało o nie powiedziało.
  • Odpowiedz